Rezultati detaljno

1. Kup Republike Hrvatske

Križ, 16.03.2024



Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
5
Noa LILIH - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
30.4
2
7
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
24.3
3
9
Nikola KOČIŠ - Polina RYKOVA
RRK RNR Gimnazija-ARRK MEGARock ZG
18.2
4
8
Patrik CIPRIĆ - Rahela CIPRIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
5
4
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
3
Adrian RUŠKO - Iskra ČIČEK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
18.2
2
2
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
3
1
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9


RR - Couple Dance Show

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
62
Fran LONČAR - Lana PAPIĆ
ARRK MEGARock ZG - SPK VEGA
18.2
2
64
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.6
3
63
Teo FUNARIĆ - Lana VIDAKOVIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
43
Nikola BOGDANOVIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
38.1
2
44
Niko JANKOVIĆ - Rosa MARAS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.5
3
48
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
24.4
4
45
Maksim MRKOCI - Petra ŠEMPER
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
18.3
5
49
Filip MILEUSNIĆ - Cvita MARIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
13.7
6
47
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9.1
7
46
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
6


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
33
Noa GOLEŠ - Vita TOT
Sportski plesni klub VEGA
38.3
2
23
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.7
3
24
Nola RADOŠEVIĆ - Paula JAKOVAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.6
4
34
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
18.5
5
25
Mateo BUNDIĆ - Hana BERKO
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.9
6
28
Fran STOJANOV - Marieta SRZIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9.3
7
27
Martin CERČIĆ - Lana ŽERJAV
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
6.2
8
31
Lukas BOŠNJAK - Mia MEĐIMUREC
AkrobatskiI Rock'n'Roll klub ROCKULTURA
4.6
9
26
Marko KOVAČ-SAVANOVIĆ - Laura MATIJEVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
4.5


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
40
Jakov BOŽIČEVIĆ - Sara KUKLA
Sportski plesni klub VEGA
38.1
2
41
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
Sportski plesni klub VEGA
30.5
3
38
Roko HORVAT - Lucija ČERNJUL
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
24.4
4
35
Marin JOZELJIĆ - Tatjana MARŠIĆ
Plesni klub CAF- Spliters
18.3
5
37
Marko CERČIĆ - Lola MILETIĆ-PEŠUT
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
13.7
6
36
David KOVAČ-SAVANOVIĆ - Leona HRVAČIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9.1
7
39
Zvonimir SAKOMAN - Lejla MUSTAFIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
6


Rock 'n' Roll - RR formacije Juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
42
GHOSTBUSTERS
ARRK MEGARock ZG - SPK VEGA
9


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
66
BABES
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.4
2
58
DREAM TEAM
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
24.3
3
56
SPLITERS
Plesni klub CAF- Spliters
18.2
4
57
REVOLUTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
5
59
Showtime
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
61
THE KING
Sportski plesni klub VEGA
18.2
2
65
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.6
3
60
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Male ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
20
Vision
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
13.6
2
21
VICTORY
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Male ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
22
DIAMONDS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
50
SHOWGIRLS
Plesni klub CAF- Spliters
13.6
2
51
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
53
WEDNESDAY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
18.2
2
52
HULICE
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.6
3
54
Mini Ladies
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
55
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
13
Petar Pan
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
38
2
10
SHOWMAN
Plesni klub CAF- Spliters
30.4
3
15
DIVAS
Sportski plesni klub VEGA
24.3
4
12
Mustre
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
18.2
5
11
QUEEN
Plesni klub CAF- Spliters
13.6
6
14
VATRENI
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
17
KRALJ LAVOVA
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
18.2
2
16
POP STARS
Plesni klub CAF- Spliters
13.6
3
18
Dancing Stars
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
19
PINK PANTHER
Sportski plesni klub VEGA
9