Rezultati detaljno

KV TURNIR, Prvenstvo škola Zagreba

Zagreb, 05.04.2014



Rock 'n' Roll - Main Class Free Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
4
Tena OPAČAK - Filip BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.2
2
3
Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.1
3
1
Marija GEMBEC - Miroslav JANKOVIĆ
ARRK BUBA
6


Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
13
Ana SILAJ - Alen MIKIĆ
ŠARRK MEGARock - Petrinja
20.4
2
5
Helena ŠĆUKANEC - Krešimir RUDEC
ARRK BUBA
16.3
3
10
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.2
4
11
Elena ČOVRAN - Lovro LABURA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.1
5
8
Petra VNUČEC - Leonardo KOLENC
ARRK MEGARock - Zagreb
6


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
51
Dora KEKEZ - Petar OBROVAC
Športski plesni klub ASTRA
12.2
2
50
LEA MARKUŠIĆ - Filip CRNIĆ
ARRK PANDA
9.1
3
49
Andrea OBRADOVIĆ - Mario PRIŠLIN
ARRK BUBA
6


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
30
Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ
ARRK BUBA
25.7
2
29
Petra PLIESTIĆ - Rino ŠUNJERGA
ARRK BUBA
20.6
3
40
Nada PAUN - Fabijan ĐURĐEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
16.5
4
32
MARTA PRUGOVEČKI - Tin CRNIĆ
ARRK PANDA
12.4
5
34
Anabela KELEMENIĆ - Filip KOLENKOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
9.3
6
31
MARINA DULER - MATEO RUSMAN
ARRK PANDA
6.2
7
38
Dajana GALIĆ - Mario KOPORČIĆ
ŠPK TOP DANCE
4.1
8
39
Iva FUNARIĆ - Mihovil PENAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
3


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
24
Lea ZOBEC - FILIP CRNIĆ
ARRK VEGA
26
2
27
Lana MARKOVČIĆ - Karlo MARTINČEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
20.9
3
18
Ružica ANTOLOVIĆ - Kristijan MANDIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
16.8
4
16
Lara ORLOVIĆ - Borna MILETIĆ
ARRK BUBA
12.7
5
22
IVA ZAVRTNIK - KARLO KRANJČIĆ
ARRK PANDA
9.6
6
19
LORENA PREDIĆ - MATEJ SALOPEK
ARRK PANDA
6.5
7
15
Antonia ŠĆEPANOVIĆ - Dominik KAVČIĆ
ARRK BUBA
4.4
8
21
SARA ANIĆ - IVAN CVITKOVIĆ
ARRK PANDA
3.3
9
17
Hanna PRIBANIĆ - Tino VUČAK
ARRK BUBA
3.2
11
28
Nikolina KOPORČIĆ - Mihael BIKČEVIĆ
Športski plesni klub ASTRA
3


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
65
Ivana SAJFERT - Fran JUŠINSKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26.5
2
59
LARA SENIČIĆ - IVAN MINKOVIĆ
ARRK PANDA
21.4
3
55
Marija ŽIVKOVIĆ - Matej PECHA
ARRK BUBA
17.3
3
62
Petra STOJANOVIĆ - Tomislav SUBAŠIĆ
RRK LIMBO ROCK
17.3
5
56
Barbara LEŠKOVIĆ - Jakov HRŠAK
ARRK MEGARock - Križ
10.1
6
60
Hana KONIGSKNECHT - FILIP LONČARIĆ
ARRK PANDA
7
7
71
Reana VUKIĆ - Tony PINČETIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4.9
8
66
Nadja BOBIĆ - Saša BILJANOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3.8
9
68
Ela MIHELČIĆ - Dominik BULAT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3.7
10
72
Paola VUGREK - Marko VUJČIĆ
ŠPK TOP DANCE
3.6
11
63
Jelena PETROVIĆ - Vili VALTER
RRK LIMBO ROCK
3.5
12
64
Nina ŽABKA - Josip KELIN
RRK LIMBO ROCK
3.4
13
69
Lana LUGAR - Matija ŽIVIČNJAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
2.3
14
111
Luana ENC - Jan GRBAVAC
RRK LIMBO ROCK
2.2
15
53
Vida ŽUNIĆ - Stjepan GALIĆ
ARRK BISTRA
2.1
16
73
Nika KOVAČEVIĆ - Luka SAMARDŽIJA
Športski plesni klub ASTRA
2


Rock 'n' Roll - MINI

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
77
Nika DELORKO - Fran LONČAR
ARRK BUBA
26
2
80
Paula TODORIĆ - Damjan CRNKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
20.9
3
81
Petra BRAJKOVIĆ - Filip SUPANC
ARRK MEGARock - Zagreb
16.8
4
90
Lucija ĆIRIĆ - David GALIĆ
ŠPK TOP DANCE
12.7
5
85
Sara BRALIĆ - Tin VRAŽIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.6
6
86
Petra GRGIĆ - Sven PAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
6.5
7
79
Laura MAJIĆ - Stjepan ZETIĆ
ARRK GORICA
4.4
8
89
Domenika DUJIĆ - Ivan SELETKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
3.3
9
87
Hana NIZEK - Alan ALADROVIĆ
ŠPK TOP DANCE
3.2
10
75
Letizia ĆIBARIĆ - Matej BRNČIĆ
ARRK BISTRA
3.1
11
74
Karla UTOVIĆ - Tin ŠIMUNIĆ
ARRK BISTRA
3


Rock 'n' Roll - RR formacije Juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
42
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
45
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.2
2
44
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
9.1
3
46
XTREME
Športski plesni klub ASTRA
6


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
47
BUBAMARE
ARRK BUBA
9.1
2
48
SWEET MONSTERS
ARRK PANDA
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
92
UNIQUE
ARRK GORICA
25.6
2
98
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20.5
3
97
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16.4
4
93
VATRENE CURE
ARRK MEGARock - Zagreb
12.3
5
94
VEGA STARS
ARRK VEGA
9.2
6
96
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6.1
7
91
BISTRA
ARRK BISTRA
4


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
100
ROCK MUSTRE
ARRK GORICA
25.7
2
105
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20.6
3
106
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
16.5
4
102
ALL STARS
ARRK GORICA
12.4
5
101
MAGIC
ARRK GORICA
9.3
6
99
SUPER STARS
ARRK GORICA
6.2
7
104
VJEŠTICE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4.1
8
103
PANDA GIRLS
ARRK PANDA
3


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
110
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
12.2
2
108
TOČKICE
ARRK GORICA
9.1
3
107
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
6