Rezultati detaljno

3. Kup RH

Zaprešić, 10.12.2022



Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
37
Patrik CIPRIĆ - Rahela CIPRIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
30.4
2
1
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Patricia POŽGAJ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
3
26
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
18.2
4
44
NIKOLA KOCIS - RYKOVA POLINA
RRK RNR Gimnazija-ARRK MEGARock ZG
13.6
5
2
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
25
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
24.3
2
35
Fran NOVOSEL - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
18.2
3
36
Adrian RUŠKO - Iskra ČIČEK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
4
34
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
9
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
52
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.2
3
8
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.6
4
29
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
56
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
38.2
2
21
Maksim MRKOCI - Petra ŠEMPER
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
30.6
3
57
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
24.5
4
48
Izak ČOSIĆ - Lana PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.4
5
55
Filip MILEUSNIĆ - Cvita MARIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
13.8
6
27
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9.2
7
41
Luka SIMON - Sara MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
6.1
8
49
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
4.5


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
5
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.4
2
51
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
24.3
3
6
Nola RADOŠEVIĆ - Paula JAKOVAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
4
31
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
13.6
5
50
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9


Rock 'n' Roll - MINI

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
17
David KOVAČ-SAVANOVIĆ - Leona HRVAČIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - RR formacije Juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
22
Toy story
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
11
BABES
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.6
2
43
DREAM TEAM
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
12
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
18
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
3
33
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
58
Show White
Športski plesni klub TOP DANCE
13.6
2
59
HARD BREAK
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
10
CRUELLA DE ROCK
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13.6
2
60
DANCING STARS
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Formacije 4

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
45
SUGAR CRUSH
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
53
Country Girls
Športski plesni klub TOP DANCE
30.4
2
13
Mustre
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
24.3
3
39
VATRENI
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
18.2
4
20
Petar Pan
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
13.6
5
38
STARDUST
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
46
Magic
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.2
2
14
BUTTERFLY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
3
40
SPARKS
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
3
UNICORNS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
15
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
18.2
3
16
PAHULJICE
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
4
47
VEGICE
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9