Rezultati detaljno

Kvalifikacijski turnir

Popovača, 22.10.2022



Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
36
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
25.5
2
37
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Patricia POŽGAJ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20.4
3
42
Patrik CIPRIĆ - Rahela CIPRIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
16.3
4
39
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
12.2
5
43
KOCIS NIKOLA - POLINA RYKOVA
RRK RNR Gimnazija-ARRK MEGARock ZG
9.1
6
40
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
6


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
35
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
6


RR - Couple Dance Show

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
31
Fran LONČAR - Rosa MARAS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
12.2
2
32
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9.1
3
33
RÓZSA Zoltán - BAKÓ Barbara
MAĐARSKA
6


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
30
Heorhii TAHAIBAI - Yelyzaveta KAVERINA
UKRAJINA
25.8
2
21
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20.7
3
28
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
16.6
4
20
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
12.5
5
22
BOGDANOVIĆ Nikola - PAPIĆ Lucija
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9.4
6
27
GYÓNI Olivér - KELEMEN Panni
MAĐARSKA
6.3
7
23
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
4.2
8
29
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
3.1
9
24
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
3


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
12
CSITE Adrián - VARGA Ramóna linda
MAĐARSKA
26
2
8
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20.9
3
9
Maksim MRKOCI - Petra ŠEMPER
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
16.8
4
11
HORVATH Dzsásztin Dzsúlió - VOLFER Réka
MAĐARSKA
12.7
5
19
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
9.6
6
18
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
6.5
7
14
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
4.4
8
15
Izak ČOSIĆ - Lana PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
3.3
9
17
Filip MILEUSNIĆ - Cvita MARIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
3.2
10
13
Luka SIMON - Sara MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
3.1
11
16
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
3


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
3
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20.4
2
2
Nola RADOŠEVIĆ - Paula JAKOVAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16.3
3
5
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
12.2
4
7
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9.1
5
6
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
6


Rock 'n' Roll - MINI

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
1
David KOVAČ-SAVANOVIĆ - Leona HRVAČIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
6


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
65
BABES
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
6


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
61
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
12.2
2
64
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9.1
3
62
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
6


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
60
HARD BREAK
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
2
59
Show White
Športski plesni klub TOP DANCE
6


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
56
CRUELLA DE ROCK
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
12.2
2
57
DIAMONDS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9.1
3
58
DANCING STARS
Športski plesni klub TOP DANCE
6


Rock 'n' Roll - Formacije 4

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
44
SUGAR CRUSH
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
55
Country Girls
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
2
54
VATRENI
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
52
Magic
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
12.2
2
50
BUTTERFLY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9.1
3
51
Soldiers
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
49
MINI LADIES
Športski plesni klub TOP DANCE
16.3
2
47
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
12.2
3
48
VEGICE
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9.1
4
46
PAHULJICE
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
6