Rezultati detaljno

Kvalifikacijski turnir

Zagreb, 11.06.2022



Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
5
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16.3
2
6
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Patricia POŽGAJ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
12.2
3
8
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9.1
4
10
Patrik CIPRIĆ - Rahela CIPRIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
6


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
2
Fran NOVOSEL - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9.1
2
1
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
6


RR - Couple Dance Show

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
77
Fran LONČAR - Rosa MARAS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9.1
2
78
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
6


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
63
Heorhii TAHAIBAI - Yelyzaveta KAVERINA
UKRAJINA
25.9
2
54
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20.8
3
55
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16.7
4
56
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
12.6
5
58
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9.5
6
62
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
6.4
7
61
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
4.3
8
57
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
3.2
9
59
Iman HRELJIĆ - Emina BIBIĆ
BOSNA I HERCEGOVINA
3.1
10
60
Anur BERBIĆ - Nola MIHOLJČIĆ
BOSNA I HERCEGOVINA
3


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
29
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
26
2
31
Maksim MRKOCI - Petra ŠEMPER
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
20.9
3
43
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
16.8
4
42
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
12.7
5
40
Izak ČOSIĆ - Lana PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9.6
6
34
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
6.5
7
38
Luka SIMON - Sara MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
4.4
8
36
Din HRELJIĆ - Džejla POLJAK
BOSNA I HERCEGOVINA
3.3
9
35
Berin ZELIHIĆ - Sara DOFEK
BOSNA I HERCEGOVINA
3.2
10
32
Gabrijel MUŠIĆ - Sara GAŠPARIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
3.1
11
41
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
3
12
37
Ivan VRATARIĆ - Katarina ŽIŽAK
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
0


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
46
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
25.6
2
50
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
20.5
3
45
Nola RADOŠEVIĆ - Sabina IŠTVANOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16.4
4
48
Arman MIRVIĆ - Sara KARAHASANOVIĆ
BOSNA I HERCEGOVINA
12.3
5
49
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9.2
6
47
Abidal ahmet DUPIĆ - Tea DOFEK
BOSNA I HERCEGOVINA
6.1
7
51
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
4


Rock 'n' Roll - MINI

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
28
David KOVAČ-SAVANOVIĆ - Leona HRVAČIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
6


Rock 'n' Roll - RR formacije Juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
52
Toy story
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
0


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
72
DREAM TEAM
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9.1
2
71
MEGAROCK GIRLS
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
6


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
73
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16.3
2
74
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
12.2
3
76
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9.1
4
75
Red Roses
BOSNA I HERCEGOVINA
6


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
65
HARD BREAK
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
2
64
Show White
Športski plesni klub TOP DANCE
6


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
66
CRUELLA DE ROCK
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
12.2
2
69
DANCING STARS
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
3
68
DIAMONDS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
6


Rock 'n' Roll - Formacije 4

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
4
SUGAR CRUSH
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
19
Country Girls
Športski plesni klub TOP DANCE
25.6
2
15
VICTORY
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
20.5
3
17
VATRENI
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
16.4
4
13
Mustre
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
12.3
5
18
STARDUST
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9.2
6
12
SPIRIT
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
6.1
7
16
MACE
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
4


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
20
BUTTERFLY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9.1
2
80
Soldiers
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
26
VEGICE
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
25.5
2
23
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
20.4
3
22
UNICORNS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16.3
4
24
PAHULJICE
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
12.2
5
27
MINI LADIES
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
6
25
BLACK&WHITE GIRLS
BOSNA I HERCEGOVINA
6