Rezultati detaljno

1. Kup Republike Hrvatske

Zagreb, 09.04.2022



Rock 'n' Roll - Main Class Free Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
34
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
31
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Patricia POŽGAJ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
33
Patrik CIPRIĆ - Rahela CIPRIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
18.2
3
32
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
13.6
4
30
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
25
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
13.6
2
29
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9


RR - Couple Dance Show

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
24
Fran LONČAR - Rosa MARAS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
17
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
38.1
2
22
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
30.5
3
18
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.4
4
21
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
18.3
5
19
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
13.7
6
20
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9.1
7
23
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
6


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
6
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
38.1
2
16
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
30.5
3
15
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
24.4
4
13
Izak ČOSIĆ - Lana PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.3
5
10
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.7
6
14
Filip MILEUSNIĆ - Cvita MARIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
7
8
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
6


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
3
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
5
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.2
3
4
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
13.6
4
2
Nola RADOŠEVIĆ - Sabina IŠTVANOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - MINI

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
1
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
0


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
63
DREAM TEAM
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
18.2
2
62
MEGAROCK GIRLS
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
13.6
3
64
OLYMPIC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
59
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
61
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
13.6
3
60
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
55
SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
18.2
2
58
HARD BREAK
Športski plesni klub TOP DANCE
13.6
3
57
Show White
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
51
UNICORNS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
52
DIAMONDS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
18.2
3
54
DANCING STARS
Športski plesni klub TOP DANCE
13.6
4
53
SOLDIERS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
50
Country Girls
Športski plesni klub TOP DANCE
38.1
2
49
STARDUST
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
30.5
3
48
VATRENI
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
24.4
4
46
VICTORY
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
18.3
5
45
SPIRIT
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.7
6
47
MACE
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
9.1
7
44
JUNIOR SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
6


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
39
MALE ROKERICE
PLESNI KLUB CAF- Spliters
30.4
2
43
Magic
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
24.3
3
40
MISS SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
18.2
4
42
BUTTERFLY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
5
41
MINI SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
37
PAHULJICE
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
24.3
2
35
MAGIC GIRLS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
18.2
3
36
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
4
38
VEGICE
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9