Rezultati detaljno

2. Kup Republike Hrvatske

Zagreb, 07.05.2022



Rock 'n' Roll - Main Class Free Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
13
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
7
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
6
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Patricia POŽGAJ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
3
12
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Azra ADROVIĆ
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
4
8
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
4
Adrian RUŠKO - Iskra ČIČEK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
2
1
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9


RR - Couple Dance Show

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
71
Mario PRIŠLIN - Lara ORLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
73
Marko VUJČIĆ - Žana KOVAČ
Športski plesni klub TOP DANCE
13.6
3
70
Fran LONČAR - Rosa MARAS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
50
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
38.1
2
49
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.5
3
54
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
24.4
4
53
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
18.3
5
51
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
13.7
6
55
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
9.1
7
52
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
6


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
32
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
38
2
41
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
30.4
3
42
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
24.3
4
34
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
18.2
5
40
Filip MILEUSNIĆ - Cvita MARIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
13.6
6
39
Izak ČOSIĆ - Lana PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9
7
36
Luka SIMON - Sara MESAREK
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
5.9
8
38
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
4.3


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
44
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.4
2
43
Nola RADOŠEVIĆ - Sabina IŠTVANOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
3
46
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.2
4
45
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
13.6
5
74
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9


Rock 'n' Roll - RR formacije Quattro

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
48
Space rock
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - RR formacije Juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
47
Toy story
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
64
BABES
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
66
DREAM TEAM
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
3
65
MEGAROCK GIRLS
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
67
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
68
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
3
69
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
56
SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
24.3
2
58
Show White
Športski plesni klub TOP DANCE
18.2
3
59
HARD BREAK
Športski plesni klub TOP DANCE
13.6
4
57
Mustre
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
60
CRUELLA DE ROCK
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
2
63
DANCING STARS
Športski plesni klub TOP DANCE
18.2
3
61
DIAMONDS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
13.6
4
62
SOLDIERS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Formacije 4

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
5
SUGAR CRUSH
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
20
Country Girls
Športski plesni klub TOP DANCE
38
2
16
VICTORY
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
30.4
3
17
VATRENI
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
24.3
4
15
SPIRIT
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
18.2
5
19
MACE
Rock'n'roll klub Rock'n'roll Gimnazija
13.6
6
14
JUNIOR SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
22
MALE ROKERICE
PLESNI KLUB CAF- Spliters
30.4
2
25
Magic
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
24.3
3
24
BUTTERFLY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
18.2
4
23
MISS SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
13.6
5
21
MINI SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
30
VEGICE
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
38
2
29
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
30.4
3
31
MINI LADIES
Športski plesni klub TOP DANCE
24.3
4
28
PAHULJICE
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
18.2
5
26
MAGIC GIRLS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
13.6
6
27
UNICORNS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9