Rezultati detaljno

2. KUP REPUBLIKE HRVATSKE

Slavonski Brod, 31.10.2021



Rock 'n' Roll - Main Class Contact Style

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
27
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9


Rock 'n' Roll - C-kategorija

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
11
Adrian RUŠKO - Iskra ČIČEK
Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.6
2
10
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9


RR - Couple Dance Show

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
24
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
13.6
2
34
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
9


Rock 'n' Roll - Stariji juniori

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
56
Fran LONČAR - Sarah PETRUŠIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30.4
2
55
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24.3
3
33
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
18.2
4
32
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
13.6
5
6
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
54
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
20
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
13.6
3
15
Luka SIMON - Sara MESAREK
Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9


Rock 'n' Roll - Mlađi juniori 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
4
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
Športski plesni klub TOP DANCE
18.2
2
70
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
13.6
3
21
Ivan VRATARIĆ - Katarina ŽIŽAK
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - MINI

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
19
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Ženske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
16
DREAM TEAM
Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9


Rock 'n' Roll - Ženske juniorske formacije

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
60
EMOTION
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18.2
2
52
BUBBLEGUM
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13.6
3
8
Show White
Športski plesni klub TOP DANCE
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
64
SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
13.6
2
50
Mustre
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
22
WIZARD OF OZ
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Velike formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
23
DIAMONDS
Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 1

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
7
HARD BREAK
Športski plesni klub TOP DANCE
24.3
2
13
STARDUST
Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18.2
3
14
VATRENI
Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.6
4
46
SPIRIT
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9


Rock 'n' Roll - Male formacije 2

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
58
UNICORNS
Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
38.2
2
1
COUNTRY GIRLS
Športski plesni klub TOP DANCE
30.6
3
63
MALE ROKERICE
PLESNI KLUB CAF- Spliters
24.5
4
65
Magic
SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18.4
5
61
MISS SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
13.8
6
2
DANCING STARS
Športski plesni klub TOP DANCE
9.2
7
48
BUTTERFLY
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
6.1
8
62
JUNIOR SPLITERS
PLESNI KLUB CAF- Spliters
4.5


Rock 'n' Roll - Male formacije 3

Poz.
St.B.
Natjecatelji
Klub
Bod.
1
49
LOLLIPOP
Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9