Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

Main Class Contact Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
139.2
4
2
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
109.7
5
3
Patrik CIPRIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK R'n'R Gimnazija
83.6
6
4
Borna MILETIĆ - Sarah PETRUŠIĆ
ARRK BUBA
72.1
4
5
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK R'n'R Gimnazija
71.5
5
6
Mario PRIŠLIN - Nika DELORKO
ARRK BUBA
71.2
3
7
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
53.3
4
8
Nikola KOČIŠ - Polina RYKOVA
RRK RNR Gimnazija-ARRK MEGARock ZG
24.4
2
9
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
6
1
10
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
10
Tomislav KLAS - Dorotea SPEVEC
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Couple Dance Show

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
45.3
3
2
TOMISLAV LUKIĆ - Lea MATOŠEVIĆ
ARRK BUBA
36
4
3
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
ARRK PANDA
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
123.5
4
2
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
ARRK BUBA
117.4
6
3
Niko JANKOVIĆ - Rosa MARAS
ARRK BUBA
92.2
4
4
Nikola BOGDANOVIĆ - Lucija PAPIĆ
ARRK BUBA
75.6
4
5
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
62.8
4
6
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
ARRK PANDA
54
5
7
Maksim MRKOCI - Petra ŠEMPER
ARRK MEGARock - Zagreb
51.6
3
8
Filip MILEUSNIĆ - Cvita MARIĆ
ŠPK TOP DANCE
37.4
4
9
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
RRK R'n'R Gimnazija
21.7
3
10
Luka SIMON - Sara MESAREK
RRK R'n'R Gimnazija
15
3
11
Izak ČOSIĆ - Antonija KOLEŠ
SPK VEGA
7.7
2
12
Teo FUNARIĆ - Lana VIDAKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
4.7
1
13
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPK VEGA
103.3
5
2
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
ŠPK TOP DANCE
92.7
5
3
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
59.1
5
4
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPK VEGA
49.6
6
5
Gabrijel MUŠIĆ - Velemtina MARGALIĆ
ARRK PANDA
0
0
5
Marko KOVAČ-SAVANOVIĆ - Laura MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
0
0
5
Erik ŠUT - Lena PUCAK
ARRK PANDA
0
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
ARRK BUBA
193.5
6
2
Nola RADOŠEVIĆ - Paula JAKOVAC
ARRK BUBA
150.7
5
3
Fran STOJANOV - Marieta SRZIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
107.1
5
4
Ivano BAČURIN - Tena VRBAN
SPK VEGA
68.1
6
5
Mateo BUNDIĆ - Hana BERKO
ARRK BUBA
47.5
4
6
Roko HORVAT - Lucija ČERNJUL
ARRK MEGARock - Zagreb
45.9
4
7
Jakov BOŽIČEVIĆ - Sara KUKLA
SPK VEGA
42.9
4
8
David KOVAČ-SAVANOVIĆ - Leona HRVAČIĆ
ARRK GORICA
27.6
5
9
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
RRK LIMBO ROCK
13.6
1


RR formacije Quattro

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Space rock
ARRK MEGARock - Zagreb
21
2


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
GHOSTBUSTERS
ARRK MEGARock ZG - SPK VEGA
21
2
2
Toy story
ARRK MEGARock - Zagreb
9
1


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BABES
ARRK BUBA
102
6
2
DREAM TEAM
RRK R'n'R Gimnazija
89.4
6
3
Showtime
ŠPK TOP DANCE
57.3
5
4
REVOLUTION
ARRK GORICA
21
2


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
EMOTION
ARRK BUBA
69.5
5
2
THE KING
SPK VEGA
45.1
5


Male ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Vision
ARRK MEGARock - Zagreb
54.2
5
2
Spliters
PK CAF- Spliters
31.7
2
3
VICTORY
RRK LIMBO ROCK
12
1


Male ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Mini Spliters
PK CAF- Spliters
36.3
2
2
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
25.6
2
3
FOKUS
ARRK BISTRA
9
1