Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

Main Class Free Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
21
3
2
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
0
0
2
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Main Class Contact Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
24
3
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POSAVEC
ARRK MEGARock - Zagreb
22.7
2
3
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Nika DELORKO
ARRK BUBA
18.1
1
4
Ivan TORJANAC - Marta BEZIK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12
1
5
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
0
0
5
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
5
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Azra ADROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
5
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
5
Luka ZRNIĆ - Matea GRUBIŠIĆ
RRK LIMBO ROCK
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Fran LONČAR - Sarah PETRUŠIĆ
ARRK BUBA
119.5
3
2
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
95.7
3
3
Luka KADOIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
60.6
4
4
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
ARRK BUBA
43
2
5
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Lana KADOIĆ
ARRK PANDA
34.8
4
6
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
32.6
1
7
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
30.8
2
8
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
24.4
3
9
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
22.1
2
10
Gabrijel JELIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
4.5
1
11
Marko VUJČIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
0
0
11
Albert KARMAN - Iva BEHIN
ARRK PANDA
0
0
11
Vjeran SVEČNJAK - Monika DURBIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
11
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
89.2
3
2
Maksim MRKOCI - Karla OSREČKI
ARRK MEGARock - Zagreb
75
2
3
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
62.9
3
4
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
54.4
2
5
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
37.8
3
6
Luka SIMON - Sara MESAREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.3
2
7
Robert VIDOŠA-MINČIĆ - Kiara KOŠČAK
ARRK MEGARock - Zagreb
26.2
3
8
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
18.1
2
9
Ivo DOMIJAN - Petra ŠEMPER
ARRK MEGARock - Zagreb
13.7
1
10
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
0
0
10
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
0
0
10
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
0
0
10
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
ARRK BISTRA
0
0
10
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
0
0
10
Leon KUKEC - Anamarija VUJEC
ARRK BISTRA
0
0
10
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
0
0
10
Luka KRPAN - Tia LARISI
ARRK BISTRA
0
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
ŠPK TOP DANCE
96.6
3
2
Noa GOLEŠ - Vita TOT
SPK VEGA
80.9
2
3
Ivan VRATARIĆ - Katarina ŽIŽAK
RRK LIMBO ROCK
68.6
4
4
Damjan KAČAVENDA - Vita PAPIĆ
SPK VEGA
49.9
3
5
Erik ŠUT - Andreja GAŠPARIĆ
ARRK PANDA
37.8
2
6
Gabrijel MUŠIĆ - Sara GAŠPARIĆ
ARRK PANDA
27.1
2
7
Matej KARLOVČAN - Mia KARLOVČAN
RRK LIMBO ROCK
0
0


RR formacije Quattro

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Space rock
ARRK MEGARock - Zagreb
21
2


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Toy story
ARRK MEGARock - Zagreb
33.1
3
2
PANDA
ARRK PANDA
25.6
2
3
Time out
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.4
3
2
OLYMPIC
ARRK BUBA
31.7
2
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
27
3
4
UNIQUE
ARRK GORICA
0
0


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
EMOTION
ARRK BUBA
36.3
2
2
Show White
ŠPK TOP DANCE
30
3
3
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
19.6
2
4
XTREME
ŠPK ASTRA
0
0