Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

Main Class Free Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
0
0
1
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Main Class Contact Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
88.4
5
2
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
56.5
3
3
Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
42.3
3
4
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
39.4
3
5
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18
2
6
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
142.8
4
2
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
120.7
6
3
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
95.3
4
4
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
84.3
5
5
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
ARRK BUBA
73.5
5
6
Dominik PISAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
66.8
6
7
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
45.9
2
8
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
40.1
7
9
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
35.4
2
10
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
32.6
7
11
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
30.4
6
12
Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
30.3
6
13
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
22.6
5
14
Vjeran SVEČNJAK - Monika DURBIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
21.2
6
15
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
21.1
4
16
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20.9
5
17
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
9.7
2
18
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
6.6
1
19
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
0
0
19
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
0
0
19
Leon KUKEC - Anamarija VUJEC
ARRK BISTRA
0
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
ARRK MEGARock - Zagreb
134
6
2
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
133.9
6
3
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
83.8
3
4
Maksim MRKOCI - Eva SUPANC
ARRK MEGARock - Zagreb
76.8
6
5
Ivo DOMIJAN - Petra ŠEMPER
ARRK MEGARock - Zagreb
57.6
5
6
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
33.1
4
7
Luka KRPAN - Tia LARISI
ARRK BISTRA
13.6
1
8
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
ŠPK ASTRA
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
191.7
6
2
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
147.5
7
3
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
108.9
5
4
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
88.4
7
5
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
70.9
6
6
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
50.4
2
7
Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
40.5
6
8
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.1
5
9
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.5
5
10
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
14.4
2
11
Marko VUJČIĆ - Iris BOGUNOVIĆ
ŠPK ASTRA
9.3
2
12
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
PANDA
ARRK PANDA
39.1
4
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18
2


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
0
0


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
OCEAN EMOTION
ARRK BUBA
72.2
5
2
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
42.3
6
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30.2
2
4
Mustre
ARRK GORICA
0
0


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
OLYMPIC
ARRK BUBA
77.7
5
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
59.1
4
3
UNIQUE
ARRK GORICA
57.2
6
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
18
2