Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

Main Class Free Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
0
0
1
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Main Class Contact Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
118.8
6
2
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
88.5
3
3
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
63.7
4
4
Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
60.5
4
5
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27
3
6
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
149.7
5
2
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
134.3
5
3
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
126.1
6
4
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
88.7
5
5
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
ARRK BUBA
88.1
6
6
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
65.1
3
7
Dominik PISAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
55
6
8
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
41
7
9
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
35.4
2
10
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
30.5
6
11
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
24.2
5
12
Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
23.9
6
13
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
23.2
4
14
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
22.2
6
15
Vjeran SVEČNJAK - Monika DURBIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
21.3
6
16
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
19.7
3
17
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
17.4
5
18
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
11.7
2
19
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
0
0
19
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
0
0
19
Leon KUKEC - Anamarija VUJEC
ARRK BISTRA
0
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
151.6
6
2
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
ARRK MEGARock - Zagreb
148.2
6
3
Maksim MRKOCI - Eva SUPANC
ARRK MEGARock - Zagreb
82.9
6
4
Ivo DOMIJAN - Petra ŠEMPER
ARRK MEGARock - Zagreb
71.2
6
5
Niko JANKOVIĆ - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
58.4
2
6
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
24.1
3
7
Luka KRPAN - Tia LARISI
ARRK BISTRA
13.6
1
8
Mihovil VUČKOVIĆ - Ema MANDURIĆ
ŠPK ASTRA
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
204.3
6
2
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
151.5
7
3
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
127.3
6
4
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
85.8
7
5
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
81
3
6
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
58.6
5
7
Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
37.4
6
8
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
23.6
3
9
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
23
4
10
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22
5
11
Marko VUJČIĆ - Iris BOGUNOVIĆ
ŠPK ASTRA
9.3
2
12
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
PANDA
ARRK PANDA
52.7
5
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27
3


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
9
1


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
OCEAN EMOTION
ARRK BUBA
90.4
6
2
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
49.9
6
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.2
3
4
Mustre
ARRK GORICA
0
0


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
OLYMPIC
ARRK BUBA
92.9
5
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
72.7
5
3
UNIQUE
ARRK GORICA
69.4
6
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
27
3