Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

Main Class Free Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
12
0
2
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Main Class Contact Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
54.6
2
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
48.5
4
3
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
48.2
4
4
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
37.9
3
5
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
21
1
6
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
6
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0
6
Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
122.6
5
2
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
69.4
4
3
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
61.5
6
4
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
41
5
5
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
34.9
5
6
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
29.9
4
7
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
26.9
5
8
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
15.7
4
9
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
12.5
2
10
Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
8.1
3
11
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
6.5
2
12
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
4.3
1
13
Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3.2
1
14
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
0
0
14
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
0
0
14
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
0
0
14
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
0
0
14
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
0
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
59.4
5
2
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
36.8
4
3
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.3
2


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
170.3
5
2
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
135.5
6
3
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
56.7
5
4
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26.3
3
5
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.2
3
6
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
16.4
1
7
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.2
1
8
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
6.1
1
8
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
6.1
0
10
Marko VUJČIĆ - Iris BOGUNOVIĆ
ŠPK ASTRA
0
0
10
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
10
Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
PANDA
ARRK PANDA
45.2
3
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.2
1


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
33
4


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Mustre
ARRK GORICA
62.1
4
2
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.2
5


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
69.5
5
2
UNIQUE
ARRK GORICA
33.1
2
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
12
0