Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

Main Class Free Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
12
1
2
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Main Class Contact Style

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
42.5
3
2
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
42.4
2
3
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.1
4
4
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
37.9
3
5
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
21
2
6
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
6
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
117.4
6
2
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
53.2
7
3
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
52.7
4
4
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
42.4
6
5
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
38
4
6
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
26.9
6
7
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26.5
6
8
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
9.3
3
9
Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
8.1
3
10
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
6.5
2
11
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
3
1
12
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
0
0
12
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
0
0
12
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
0
0
12
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
0
0
12
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
0
0
12
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
0
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
72.2
6
2
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
27.7
3
3
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16.3
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
170.7
6
2
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
127.2
6
3
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
44.4
4
4
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.5
5
5
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.3
5
6
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.4
2
7
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
0
0
7
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
7
Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
0
0
7
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
7
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
PANDA
ARRK PANDA
45.2
4
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.2
3


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
33
5


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRUELLA DE ROCK
ARRK BUBA
103.5
7
2
Mustre
ARRK GORICA
71.2
6
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.2
6


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
63.5
5
2
FURIOUS
ARRK BUBA
45.9
2
3
UNIQUE
ARRK GORICA
33.1
3
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
12
1