Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
12
1
2
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
2
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
2
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
42.5
3
2
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
42.4
2
3
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.1
4
4
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
37.9
3
5
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
21
2
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
6
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
6
Mario KOPORČIĆ - Bernarda BRLEK
ARRK BUBA
0
0
6
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0
6
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
194.8
7
2
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
144.5
7
3
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
117.4
6
4
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
66.3
4
5
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
53.2
7
6
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
52.7
4
7
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
42.4
6
8
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
38
4
9
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
26.9
6
10
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26.5
6
11
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.5
3
12
Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
23.9
4
13
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.4
4
14
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
15
2
15
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
9.3
3
16
Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
8.1
3
17
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
6.5
2
18
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5.4
2
19
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
3
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
170.7
6
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
138.9
5
3
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
127.2
6
4
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
94
6
5
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
44.4
4
6
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.5
5
7
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.3
5
8
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
23
2
9
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
19.2
3
10
Tony PINČETIĆ - Mia MRSIĆ
PK CAF- Spliters
18.7
2
11
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.4
2
11
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
9.4
2
13
Mateo PETEK - Matea UJEVIĆ
ARRK BISTRA
0
0
13
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
13
Antonio KOVAČEC - Karla UTOVIĆ
ARRK BISTRA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
PANDA
ARRK PANDA
45.2
4
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.2
3
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18
2


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
33
5


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRUELLA DE ROCK
ARRK BUBA
103.5
7
2
Mustre
ARRK GORICA
71.2
6
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.2
6


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
63.5
5
2
FURIOUS
ARRK BUBA
45.9
2
3
UNIQUE
ARRK GORICA
33.1
3
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
12
1