Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
12
1
2
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
2
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
2
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
56
3
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
51.6
3
3
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
42.1
4
4
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
37.9
3
5
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
21
2
6
IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
6
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0
6
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0
0
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
6
Mario KOPORČIĆ - Bernarda BRLEK
ARRK BUBA
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
199.9
7
2
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
162.3
7
3
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
138.1
7
4
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
68.4
4
5
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
67
5
6
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
50.2
7
7
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
45.1
7
8
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
31.5
3
9
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30.3
4
10
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
28.4
6
11
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26.7
6
12
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
19.9
5
12
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
19.9
3
14
Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
14.3
3
15
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
6.2
2
16
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5.4
2
17
Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK
ŠPK TOP DANCE
5.1
2
18
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
3.2
1
19
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
3
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
204.6
7
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
169.4
6
3
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
121
6
4
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
94
6
5
Tony PINČETIĆ - Mia MRSIĆ
PK CAF- Spliters
43.1
3
6
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
41.3
3
7
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
35.3
3
8
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.5
5
9
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
28.3
4
10
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.3
5
11
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
23.1
3
12
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
9.4
2
13
Antonio KOVAČEC - Karla UTOVIĆ
ARRK BISTRA
0
0
13
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
13
Mateo PETEK - Matea UJEVIĆ
ARRK BISTRA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46.8
4
2
PANDA
ARRK PANDA
39.2
3
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27
3


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
42
6


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRUELLA DE ROCK
ARRK BUBA
109.5
7
2
Mustre
ARRK GORICA
78.8
7
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54.2
6


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
81.7
6
2
FURIOUS
ARRK BUBA
70.2
3
3
UNIQUE
ARRK GORICA
46.7
4
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
21
2