Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
12
1
2
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
1
3
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
3
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
60.5
4
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
54.4
5
3
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.1
3
4
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
12
1
5
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
5
Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
5
Mario KOPORČIĆ - Andrea OBRADOVIĆ
ARRK BUBA
0
0
5
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0
5
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
194
7
2
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
170.1
7
3
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
151.6
7
4
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
60.9
5
5
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
58.8
5
6
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ
ŠPK TOP DANCE
49.2
7
7
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
40.1
7
8
Valentino TOMIĆ - Lara GORETA
ARRK BUBA
39.9
3
9
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
35.3
6
10
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
27.8
6
11
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24.2
7
12
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
23.8
3
13
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
17.7
4
14
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15
3
15
Ivano PEJIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
9.1
2


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
205.8
7
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
154.7
7
3
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
128.2
6
4
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
69.2
5
5
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
63.1
5
6
Tony PINČETIĆ - Mia MRSIĆ
PK CAF- Spliters
49.6
4
7
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
42.2
4
8
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
41.3
6
9
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
27.9
4
10
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
24.8
4
11
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
19.6
5
12
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.4
2
13
FILIP CRNIĆ - Lea JUNGIĆ
SPK VEGA
3.1
1
14
Mateo PETEK - Matea UJEVIĆ
ARRK BISTRA
0
0
14
TIN MARKUŠIĆ - Ela ZELJKO
ARRK PANDA
0
0
14
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
74.1
6
2
PANDA
ARRK PANDA
56
4
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36
4


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
21
2


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRUELLA DE ROCK
ARRK BUBA
109.5
7
2
Mustre
ARRK GORICA
76.7
6
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36
4


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
FURIOUS
ARRK BUBA
96
5
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
60.6
3
3
UNIQUE
ARRK GORICA
57.3
5
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
30
3