Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.1
2
2
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
12
0
3
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
3
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
87
4
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
83.4
7
3
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
50.7
0
4
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18
2
5
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
6
0
6
Mario KOPORČIĆ - Andrea OBRADOVIĆ
ARRK BUBA
0
0
6
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
6
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
207.1
7
2
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
173.7
7
3
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
145.7
7
4
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
86
5
5
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
45.1
5
6
Valentino TOMIĆ - Lara GORETA
ARRK BUBA
39.9
3
7
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ
ŠPK TOP DANCE
36.6
7
8
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
31.8
6
9
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.9
7
10
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
27.1
6
11
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.6
6
12
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18.1
5
13
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
5
1
14
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4.6
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ARRK MEGARock - Zagreb
218.2
7
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
156.5
7
3
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
131
7
4
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
58.3
4
5
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
40.9
4
6
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.3
6
7
Tony PINČETIĆ - Mia MRSIĆ
PK CAF- Spliters
37
3
8
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
35.8
3
9
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
34.3
4
10
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
18.5
2
11
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
10.5
3
12
FILIP CRNIĆ - Lea JUNGIĆ
SPK VEGA
3.1
1
13
Mateo PETEK - Matea UJEVIĆ
ARRK BISTRA
0
0
13
TIN MARKUŠIĆ - Ela ZELJKO
ARRK PANDA
0
0
13
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
13
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
87.8
6
2
PANDA
ARRK PANDA
68.1
4
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
45
4


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
R.E.D.
ARRK PANDA
9
1


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRUELLA DE ROCK
ARRK BUBA
125.6
6
2
Mustre
ARRK GORICA
87.3
5
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54.3
3


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
FURIOUS
ARRK BUBA
105
5
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54.5
2
3
UNIQUE
ARRK GORICA
51.2
4
4
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
42.2
2