Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
27
2
2
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15
2
3
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9
1
4
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
4
Neven IVIĆ - Tena OPAČAK
ARRK BUBA
0
0
4
Igor OZIMEC - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
134.5
6
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
77.3
3
3
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
74.7
3
4
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
50.1
2
5
Patrik CIPRIĆ - Bernarda BRLEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.5
2
6
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
SPK VEGA
30.3
2
7
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.4
2
8
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
19.6
2
9
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
18.3
2
10
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
189
5
2
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
122.3
6
3
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
114.7
8
4
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
94.3
8
5
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
91.8
7
6
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
66.1
6
7
Matej BRNČIĆ - Letizia ĆIBARIĆ
ARRK BISTRA
32.1
7
8
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
31
8
9
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
RRK LIMBO ROCK
24.1
7
10
Juraj PAVLIN - Paula MADIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.9
4
11
Josip KELIN - Nina ŽABKA
RRK LIMBO ROCK
15.6
4
12
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ
ŠPK TOP DANCE
15.5
4
13
Valentino TOMIĆ - Vida TUNGUZ
ARRK BUBA
9.1
2


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
177
8
2
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
169.6
8
3
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
101.9
7
4
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
98.1
3
5
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
66.6
3
6
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
66.3
6
7
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
53.9
6
8
FILIP CRNIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
41.6
4
9
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
34.2
5
10
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30.3
3
11
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
29.2
6
12
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
28.1
5
13
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.7
5
14
Dominik BULAT - Dorotea SPEVEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.1
2
15
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
7.7
2
16
Gabriel ŠPIRANOVIĆ - Laura RADIČEVIĆ
ŠPK ASTRA
4.5
1
17
TIN MARKUŠIĆ - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
0
0
17
Mateo PETEK - Karla UTOVIĆ
ARRK BISTRA
0
0
17
Fran JUŠINSKI - Jana HARAPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
17
Mislav IGREC - Valentina KUŠNIN
ARRK BUBA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
111.3
7
2
PANDA
ARRK PANDA
83.2
7
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
57.1
7


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
171.9
8
2
BUBAMARE
ARRK BUBA
171.7
7
3
Mustre
ARRK GORICA
103
7
4
ILLUSION
ŠPK TOP DANCE
74.8
3
5
INFINITY
ŠPK ASTRA
50
2
6
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
30.3
3


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
NEX AVES
ARRK BUBA
115.4
7
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
97.4
5
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
69.4
6
4
UNIQUE
ARRK GORICA
36
3
5
XTREME
ŠPK ASTRA
0
0