Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
27
2
2
Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9
1
3
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
1
4
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
4
Neven IVIĆ - Tena OPAČAK
ARRK BUBA
0
0
4
Igor OZIMEC - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
101
5
2
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
50.4
2
3
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
46.9
2
4
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
31.9
1
5
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
SPK VEGA
30.3
2
6
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.4
2
7
Patrik CIPRIĆ - Bernarda BRLEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24.5
1
8
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
18.3
2
9
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
6
1
10
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
150.4
4
2
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
114.7
7
3
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
100.8
5
4
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
85.5
7
5
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
84.1
6
6
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
38.1
5
7
Matej BRNČIĆ - Letizia ĆIBARIĆ
ARRK BISTRA
30.6
6
8
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
29.6
7
9
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
RRK LIMBO ROCK
22.2
6
10
Juraj PAVLIN - Paula MADIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
11.4
3
11
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ
ŠPK TOP DANCE
10.9
3
12
Josip KELIN - Nina ŽABKA
RRK LIMBO ROCK
10.7
3
13
Valentino TOMIĆ - Vida TUNGUZ
ARRK BUBA
9.1
2


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
172.1
7
2
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
169.6
7
3
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
101.9
6
4
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
66.3
6
5
MATEJ SALOPEK - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
63.9
3
6
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
59.8
2
7
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
44.2
5
8
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
42
2
9
FILIP CRNIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
41.6
4
10
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30.3
3
11
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
28.1
5
12
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
28
4
13
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
27.6
5
14
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.7
5
15
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
7.7
2
16
Dominik BULAT - Dorotea SPEVEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4.6
1
17
Gabriel ŠPIRANOVIĆ - Laura RADIČEVIĆ
ŠPK ASTRA
4.5
1
18
TIN MARKUŠIĆ - Hana KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
0
0
18
Mateo PETEK - Karla UTOVIĆ
ARRK BISTRA
0
0
18
Fran JUŠINSKI - Jana HARAPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
102.2
6
2
PANDA
ARRK PANDA
78.7
6
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54.1
6


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
170
7
2
BUBAMARE
ARRK BUBA
165.6
6
3
Mustre
ARRK GORICA
103
6
4
ILLUSION
ŠPK TOP DANCE
74.8
3
5
INFINITY
ŠPK ASTRA
50
2
6
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
21.3
2


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
NEX AVES
ARRK BUBA
100.2
6
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
79.2
4
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
61.8
5
4
UNIQUE
ARRK GORICA
27
2
5
XTREME
ŠPK ASTRA
0
0