Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
46.6
5
2
Ivan HEDL - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24.1
2
3
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
3
Filip BILUŠIĆ - Lorena ŠEBREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
100
5
2
Mario PRIŠLIN - Lorena KOMERIČKI
ARRK BUBA
83
5
3
Lovro LABURA - Elena ČOVRAN
ARRK MEGARock - Zagreb
78.4
2
4
Patrik CIPRIĆ - Karla ŠPOLJARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
71.8
3
5
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
SPK VEGA
41.4
3
6
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.3
2
7
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.2
2
8
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
12.2
1
9
Filip CRNIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
6
1
10
Andrej VOLOŠČUK - Katica STJEPANOVIĆ
ŠPK ASTRA
0
0
10
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
10
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
10
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
179
7
2
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK BUBA
159.6
6
3
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
142.6
4
4
TIN MARKUŠIĆ - Hana KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
84.5
6
5
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
83.3
6
6
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
65.8
7
7
Mislav IGREC - Marija ŽIVKOVIĆ
ARRK BUBA
53.4
5
8
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
42.3
7
9
Matej PECHA - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
39.6
6
10
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
32.6
6
11
Valentino TOMIĆ - Ema PECIREP
ARRK GORICA
26.4
7
12
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
25
6
13
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
RRK LIMBO ROCK
14.1
4
14
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.7
3
15
Matej BRNČIĆ - Letizia ĆIBARIĆ
ARRK BISTRA
11.1
3
16
Damjan CRNKOVIĆ - Paula TODORIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
5.6
2
17
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ
ARRK BUBA
3
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
180.4
7
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
173.9
7
3
MATEJ SALOPEK - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
98.5
7
4
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
93.4
7
5
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
53.6
6
6
FILIP CRNIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
45.9
5
7
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
32.9
5
8
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
28
4
9
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
26.5
4
10
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26.2
3
11
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
14.1
4
12
Tin CRNIĆ - MARTA PRUGOVEČKI
ARRK PANDA
13
1
13
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
10.6
3


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
106.3
6
2
PANDA
ARRK PANDA
92.5
6
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
58.7
7
4
LIMBO ROCK
RRK LIMBO ROCK
30.1
3
5
SALTO
ARRK BISTRA
0
0


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
172.6
6
2
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
146.9
7
3
Mustre
ARRK GORICA
123.2
7
4
ILLUSION
ŠPK TOP DANCE
119.5
6
5
INFINITY
ŠPK ASTRA
74.2
5
6
LADIES
RRK LIMBO ROCK
30.1
3
7
Sweet Dreams
ŠARRK PEGAZ
15
2


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
NEX AVES
ARRK BUBA
98.3
6
2
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
97.2
5
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
72.6
7
4
UNIQUE
ARRK GORICA
48
6