Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
46.6
5
2
Filip BILUŠIĆ - Tena OPAČAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.2
3
3
Ivan HEDL - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
31.7
2
4
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
141.5
6
2
Patrik CIPRIĆ - Karla ŠPOLJARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
126.2
5
3
Mario PRIŠLIN - Lorena KOMERIČKI
ARRK BUBA
106.3
7
4
Lovro LABURA - Elena ČOVRAN
ARRK MEGARock - Zagreb
96.6
4
5
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
50
3
6
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24.3
2
7
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
SPK VEGA
21
2
8
Andrej VOLOŠČUK - Katica STJEPANOVIĆ
ŠPK ASTRA
12.2
1
9
Filip CRNIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
9.1
1
10
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
10
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
181
6
2
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
176.8
7
3
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK BUBA
149.3
7
4
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
87
7
5
TIN MARKUŠIĆ - Hana KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
75.6
7
6
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
44.3
6
7
Mislav IGREC - Marija ŽIVKOVIĆ
ARRK BUBA
43.8
4
8
Matej PECHA - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
36.3
6
9
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
32.6
7
10
Fran JUŠINSKI - Ivana SAJFERT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.3
6
11
Valentino TOMIĆ - Ema PECIREP
ARRK GORICA
27.4
6
12
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
23
4
13
Dominik BULAT - Ela MIHELČIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.9
7
14
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
21.3
5
15
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
13
3
16
Tony PINČETIĆ - Reana VUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
11.3
3
17
Damjan CRNKOVIĆ - Paula TODORIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
10.4
3


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
161.3
6
2
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
155.5
7
3
MATEJ SALOPEK - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
104.4
6
4
Tin CRNIĆ - MARTA PRUGOVEČKI
ARRK PANDA
78.3
4
5
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
67.2
6
6
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
53.9
6
7
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
45
5
8
Karlo MARTINČEVIĆ - Lana MARKOVČIĆ
ŠPK TOP DANCE
41
1
9
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
37.3
6
10
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
26.5
5
11
Tomislav SUBAŠIĆ - Petra STOJANOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
20.7
5
12
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
18
4
13
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
16.8
5
14
Adrian RUŠKO - Anamarija BAJRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.6
4
15
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15
4
16
FILIP CRNIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
11.8
2


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
119.6
7
2
PANDA
ARRK PANDA
107.4
6
3
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
66.4
7
4
LIMBO ROCK
RRK LIMBO ROCK
57.3
7
5
SALTO
ARRK BISTRA
0
0


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
108.3
7
2
NEX AVES
ARRK BUBA
79.8
6
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
60.4
5
4
UNIQUE
ARRK GORICA
36
4


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
170
6
2
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
144.4
6
3
ILLUSION
ŠPK TOP DANCE
120.6
6
4
Mustre
ARRK GORICA
118
6
5
INFINITY
ŠPK ASTRA
73.7
5
6
LADIES
RRK LIMBO ROCK
55.9
5
7
Sweet Dreams
ŠARRK PEGAZ
15.1
2