Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Filip BILUŠIĆ - Tena OPAČAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
42.3
2
2
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
30
4
3
Ivan HEDL - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.6
1
4
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
152.3
5
2
Patrik CIPRIĆ - Karla ŠPOLJARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
90.8
4
3
Mario PRIŠLIN - Lorena KOMERIČKI
ARRK BUBA
71.4
7
4
Andrej VOLOŠČUK - Katica STJEPANOVIĆ
ŠPK ASTRA
53.6
2
5
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.4
2
6
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
24.3
0
7
Lovro LABURA - Elena ČOVRAN
ARRK MEGARock - Zagreb
18.2
2
8
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.7
1
9
Filip CRNIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
9.1
1
10
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
10
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
SPK VEGA
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
186.1
6
2
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
153.9
5
3
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK BUBA
148.3
7
4
TIN MARKUŠIĆ - Hana KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
77.1
7
5
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
SPK VEGA
59.8
6
6
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27
4
7
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.3
7
8
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
24.6
6
9
Matej PECHA - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
24.5
4
10
Valentino TOMIĆ - Ema PECIREP
ARRK GORICA
20.8
6
11
Fran JUŠINSKI - Ivana SAJFERT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20.2
5
12
Dominik BULAT - Ela MIHELČIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16.1
5
13
Mislav IGREC - Marija ŽIVKOVIĆ
ARRK BUBA
11.7
2
14
Marko VUJČIĆ - Mia PEJIĆ
ŠPK ASTRA
10
3
15
Damjan CRNKOVIĆ - Paula TODORIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
7.2
2
16
Tony PINČETIĆ - Reana VUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5.2
2
17
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
3.5
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
143.6
7
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
98.2
4
3
Tin CRNIĆ - MARTA PRUGOVEČKI
ARRK PANDA
78.3
4
4
MATEJ SALOPEK - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
67.5
6
5
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
42.3
4
6
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.1
5
7
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
38.1
6
8
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
28.5
5
9
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
25.3
7
10
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
20.1
4
11
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15
4
12
Adrian RUŠKO - Anamarija BAJRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
14.1
4
13
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
13.3
2
14
FILIP CRNIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
11.8
2
15
Tomislav SUBAŠIĆ - Petra STOJANOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
10
3


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
106.9
7
2
LIMBO ROCK
RRK LIMBO ROCK
60.4
5
3
PANDA
ARRK PANDA
58.9
4
4
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
58.8
7
5
SALTO
ARRK BISTRA
6
1


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
122.5
6
2
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
91.4
5
3
NEX AVES
ARRK BUBA
90.5
7
4
UNIQUE
ARRK GORICA
42
4


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
141.6
6
2
Mustre
ARRK GORICA
87.5
6
3
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
80.3
4
4
ILLUSION
ŠPK TOP DANCE
64
4
5
INFINITY
ŠPK ASTRA
58.4
4
6
LADIES
RRK LIMBO ROCK
34.9
3
7
Sweet Dreams
ŠARRK PEGAZ
15.1
2