Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Filip BILUŠIĆ - Tena OPAČAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
43.9
3
2
Ivan HEDL - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30.1
3
3
Neven IVIĆ - Ivana MIHALIĆ
ARRK BUBA
0
0
3
Ivan RENDULIĆ - Ariana TUCMAN
ARRK PANDA
0
0
3
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
0
0
3
Igor OZIMEC - Larisa GOMAZ
ARRK PANDA
0
0
3
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock - Petrinja
140.1
4
2
Branimir RUDEC - Lucija ŽABJAČAN
ARRK BUBA
99.9
4
3
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
56.4
4
4
Leonardo KOLENC - Petra VNUČEC
ARRK MEGARock - Zagreb
54.1
4
5
Andrej VOLOŠČUK - Katica STJEPANOVIĆ
ŠPK ASTRA
42.9
3
6
Patrik CIPRIĆ - Karla ŠPOLJARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.5
4
7
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.2
3
8
Mario PRIŠLIN - Lorena KOMERIČKI
ARRK BUBA
0
0
8
Karlo WAGNER - Matea PETROVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
158.1
5
2
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
105
4
3
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK BUBA
100.7
4
4
TIN MARKUŠIĆ - Hana KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
55.4
5
5
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock - Petrinja
45.9
2
6
Silvio ŠIPUŠIĆ - Tihana KERKEZ
ARRK VEGA
44.4
5
7
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
38
3
8
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.6
5
9
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
ARRK VEGA
25.7
5
10
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
14.2
3
11
Fran JUŠINSKI - Ivana SAJFERT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13
2
12
Valentino TOMIĆ - Ema PECIREP
ARRK GORICA
3.1
1
13
Fran LONČAR - Patricia POŽGAJ
ARRK BUBA
0
0
13
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0
13
Mislav IGREC - Marija ŽIVKOVIĆ
ARRK BUBA
0
0
13
Matej PECHA - Karla DELORKO
ARRK BUBA
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
168.7
5
2
Kristijan PAVLOVIĆ - Paola PIŠONIĆ
ARRK BUBA
109.3
5
3
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
76
4
4
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
ARRK VEGA
55.1
3
5
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
49.6
4
6
Tin CRNIĆ - MARTA PRUGOVEČKI
ARRK PANDA
38.7
3
7
Mario KOPORČIĆ - Ema OREČ
ŠPK ASTRA
37.9
2
8
Ivan TORJANAC - Jana HARAPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
37.3
5
9
Mihovil PENAVIĆ - Iva FUNARIĆ
ŠPK TOP DANCE
30.2
2
10
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.6
5
11
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.7
4
12
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
17.6
4
13
MATEJ SALOPEK - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
17.5
4
14
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
17.4
4
15
Saša BILJANOVIĆ - Nadja BOBIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16.8
4
16
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
16.6
4
17
Adrian RUŠKO - Anamarija BAJRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3
1
18
Matteo Đuro BEČ - Martina ŠTOJS
ŠARRK PEGAZ
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
86.1
5
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.5
4
3
LIMBO ROCK
RRK LIMBO ROCK
46.8
4
4
SALTO
ARRK BISTRA
21
3


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRAZY DAISY
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
106.4
5
2
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
83.5
5
3
NEX AVES
ARRK BUBA
76.9
5
4
XTREME
ŠPK ASTRA
39.1
4
5
UNIQUE
ARRK GORICA
21.1
2
6
OPTIMUS
RRK LIMBO ROCK
0
0


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
78
4
2
Mustre
ARRK GORICA
53.9
5
3
SPLITERS JUNIOR
PK CAF- Spliters
50.5
2
4
INFINITY
ŠPK ASTRA
39.3
3