Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Filip BILUŠIĆ - Tena OPAČAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
62.8
2
2
Neven IVIĆ - Ivana MIHALIĆ
ARRK BUBA
40.4
0
3
Vedran KUBOVIĆ - Dinka LELIĆ
ARRK PANDA
27.1
1
4
Ivan HEDL - Lucija ROGINIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.7
2
5
Igor OZIMEC - Larisa GOMAZ
ARRK PANDA
18.1
2
6
Ivan RENDULIĆ - Ariana TUCMAN
ARRK PANDA
0
0
6
Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Branimir RUDEC - Lucija ŽABJAČAN
ARRK BUBA
136.7
5
2
Alen MIKIĆ - Ana SILAJ
ŠARRK MEGARock - Petrinja
116.6
3
3
Krešimir RUDEC - Helena ŠĆUKANEC
ARRK BUBA
88.8
5
4
Leonardo KOLENC - Petra VNUČEC
ARRK MEGARock - Zagreb
72.3
3
5
Lovro LABURA - Elena ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46.4
4
6
Matija HERCEG - Kristina PRIMORAC
ARRK MEGARock - Zagreb
18.1
2
7
Andrej VOLOŠČUK - Katica STJEPANOVIĆ
ŠPK ASTRA
13.6
1
8
Ivan TIŠLAR - Sarah SINGER
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.1
2
9
Patrik CIPRIĆ - Karla ŠPOLJARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3
1
10
Karlo WAGNER - Matea PETROVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
123.6
6
2
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ
ARRK BUBA
116.4
6
3
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ
ARRK BUBA
96.7
6
4
Fran JUŠINSKI - Ivana SAJFERT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
50.9
5
5
TIN MARKUŠIĆ - Hana KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
26.4
4
6
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
23
3
7
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
22.4
3
8
Klaudio STRAHONIJA - Natalija CINDRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20.7
5
9
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC
ARRK VEGA
19.6
6
10
Silvio ŠIPUŠIĆ - Tihana KERKEZ
ARRK VEGA
19.1
2
11
Matej PECHA - Marija ŽIVKOVIĆ
ARRK BUBA
14.4
4
12
Mislav IGREC - Karla DELORKO
ARRK BUBA
6.3
0
13
Noa LILIH - Polina RYKOVA
ŠARRK MEGARock - Petrinja
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lovro BILUŠIĆ - Ema ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
181.2
5
2
KRISTIJAN MAMIĆ - Veronika ŠIPUŠIĆ
ARRK VEGA
145.7
4
3
Kristijan PAVLOVIĆ - Paola PIŠONIĆ
ARRK BUBA
123.4
6
4
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
84.6
6
5
Tin CRNIĆ - MARTA PRUGOVEČKI
ARRK PANDA
68.5
5
6
Mihovil PENAVIĆ - Iva FUNARIĆ
ŠPK TOP DANCE
27.8
3
7
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
22.6
3
8
Ivan TORJANAC - Jana HARAPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.6
4
9
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
14.8
4
10
Mario KOPORČIĆ - Ema OREČ
ŠPK ASTRA
14.5
2
11
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
11.5
3
12
MATEJ SALOPEK - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
11.2
3
13
Saša BILJANOVIĆ - Nadja BOBIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
10.8
3
14
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
9.5
3
15
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
7.1
2
16
Dominik KNEŽEVIĆ - Lea LATINOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
6.3
2
17
Matteo Đuro BEČ - Martina ŠTOJS
ŠARRK PEGAZ
6.1
0
18
Leon ĐAKOVIĆ - Ana BREZIČEVIĆ
ŠPK ASTRA
0
0
18
Karlo MARTINČEVIĆ - Lana MARKOVČIĆ
ŠPK TOP DANCE
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
77.1
4
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
52.8
5
3
LIMBO ROCK
RRK LIMBO ROCK
27.4
2
4
SALTO
ARRK BISTRA
21
3


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRAZY DAISY
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12
0


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
79.4
4
2
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
66.9
6
3
XTREME
ŠPK ASTRA
45.2
3
4
NEX AVES
ARRK BUBA
40.6
3


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
42.3
2
2
Mustre
ARRK GORICA
21
3
3
INFINITY
ŠPK ASTRA
0
0
3
SPLITERS JUNIOR
PK CAF- Spliters
0
0