Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ
ARRK BUBA
46.4
2
2
Tena OPAČAK - Filip BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
38.3
2
3
Dinka LELIĆ - Vedran KUBOVIĆ
ARRK PANDA
27.1
2
4
Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
24.2
1
5
Antonella PEŠA - Ivan HEDL
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12
1
6
Larisa GOMAZ - Igor OZIMEC
ARRK PANDA
9.1
1
7
Daria KIRETA - Antonio GRAOVAC
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
7
Martina RAK - Mario JUKIĆ
XXX
0
0
7
Lea ŠUT - Stjepan ZRINUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
7
Marija GEMBEC - Miroslav JANKOVIĆ
XXX
0
0
7
Ariana TUCMAN - Ivan RENDULIĆ
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lucija ŽABJAČAN - Branimir RUDEC
ARRK BUBA
89.4
3
2
Helena ŠĆUKANEC - Krešimir RUDEC
ARRK BUBA
49.8
3
2
Ana SILAJ - Alen MIKIĆ
ŠARRK MEGARock - Petrinja
49.8
2
4
Antonija ŠIPUŠIĆ - Damir ZOBEC
ARRK VEGA
46.9
3
5
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
44.8
2
6
Elena ČOVRAN - Lovro LABURA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.2
3
7
Katica STJEPANOVIĆ - Andrej VOLOŠČUK
Športski plesni klub ASTRA
13.6
1
8
Petra VNUČEC - Leonardo KOLENC
ARRK MEGARock - Zagreb
12.3
1
9
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
8.2
1
10
Kristina PRIMORAC - Matija HERCEG
ARRK MEGARock - Zagreb
6
1
10
Lorena ŠEBREK - Marko ŠOBAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
1
12
Matea PETROVIĆ - Karlo WAGNER
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
12
Iva KOZJAK - David VUČIĆ
ARRK PANDA
0
0
12
Iva JUREC - Marko HATVALIĆ
ARRK MEGARock - Križ
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lana MARKOVČIĆ - Karlo MARTINČEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
141.9
5
2
Ružica ANTOLOVIĆ - Kristijan MANDIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
93.9
4
3
IVA ZAVRTNIK - KARLO KRANJČIĆ
ARRK PANDA
79.7
5
4
Iva SILAJ - Noa LILIH
ŠARRK MEGARock - Petrinja
77.9
2
5
LORENA PREDIĆ - MATEJ SALOPEK
ARRK PANDA
51
4
6
Lara ORLOVIĆ - Borna MILETIĆ
ARRK BUBA
35.4
5
7
Lea ZOBEC - FILIP CRNIĆ
ARRK VEGA
35.2
2
8
Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
31.9
5
9
Jelena KOLAREC - Silvio ŠIPUŠIĆ
ARRK VEGA
23.9
2
10
Antonia ŠĆEPANOVIĆ - Dominik KAVČIĆ
ARRK BUBA
22.7
4
11
Ivana SAJFERT - Fran JUŠINSKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16.2
4
12
Nikolina KOPORČIĆ - Mihael BIKČEVIĆ
Športski plesni klub ASTRA
15.3
4
13
SARA ANIĆ - IVAN CVITKOVIĆ
ARRK PANDA
13.9
3
14
TARA MILAŠINOVIĆ - VID FILIPČIĆ
ARRK PANDA
12
3
15
Karla DELORKO - Mislav IGREC
ARRK BUBA
10.7
3
16
KARLA TRČAK - TIN MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
10.5
3
17
Anja Maria JUKIĆ - Tomislav KLAS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
8.8
2
18
Natalija CINDRIĆ - Klaudio STRAHONIJA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
8.3
2
19
Marija ŽIVKOVIĆ - Matej PECHA
ARRK BUBA
7
2
20
Patricia POSAVEC - Fran HREŠĆ
ARRK VEGA
6.3
2
21
LARA SENIČIĆ - IVAN MINKOVIĆ
ARRK PANDA
6.1
2
22
Hana KONIGSKNECHT - TIN MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
3
1


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ
ARRK BUBA
120.6
5
2
Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ
ARRK VEGA
118.4
4
3
Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
115.6
3
4
MARTA PRUGOVEČKI - Tin CRNIĆ
ARRK PANDA
68.4
5
5
Petra PLIESTIĆ - Rino ŠUNJERGA
ARRK BUBA
48.5
3
6
Patricia LUJIĆ - Antonijo VRBAT
ARRK MEGARock - Zagreb
47.5
4
7
Lara BIUKLIĆ - Ivor BOSEK
ARRK MEGARock - Zagreb
29.4
5
8
Iva FUNARIĆ - Mihovil PENAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
28.7
4
9
MARINA DULER - MATEO RUSMAN
ARRK PANDA
17.3
2
10
Martina ŠTOJS - Matteo Đuro BEČ
ŠARRK PEGAZ
9.1
2
11
Anabela KELEMENIĆ - Filip KOLENKOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
6.2
1
12
Lea TOLIĆ - Fabijan ĐURĐEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
0
0
12
SARA ANIĆ - MATEO RUSMAN
ARRK PANDA
0
0
12
TIHANA LUKIĆ - TOMISLAV LUKIĆ
ARRK BOOM
0
0
12
Jana HARAPIN - Ivan TORJANAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33
4
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.2
2


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRAZY DAISY
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18
2


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
38.3
2
2
XTREME
Športski plesni klub ASTRA
30.2
2
3
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
27
3
4
SPLITERS
PK CAF- Spliters
18.1
1
5
BABES
ARRK BUBA
0
0


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
SWEET MONSTERS
ARRK PANDA
33.2
3
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
33.2
2
3
NIBIRU
ARRK BOOM
18
2