Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ
ARRK BUBA
69
4
2
Tena OPAČAK - Filip BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
59.5
4
3
Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
33.3
2
4
Dinka LELIĆ - Vedran KUBOVIĆ
ARRK PANDA
18.1
1
5
Antonella PEŠA - Ivan HEDL
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12
1
6
Marija GEMBEC - Miroslav JANKOVIĆ
ARRK BUBA
6
1
7
Ariana TUCMAN - Ivan RENDULIĆ
ARRK PANDA
0
0
7
Lea ŠUT - Stjepan ZRINUŠIĆ
ARRK PANDA
0
0
7
Martina RAK - Mario JUKIĆ
XXX
0
0
7
Daria KIRETA - Antonio GRAOVAC
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
7
Larisa GOMAZ - Igor OZIMEC
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lucija ŽABJAČAN - Branimir RUDEC
ARRK BUBA
127.7
4
2
Helena ŠĆUKANEC - Krešimir RUDEC
ARRK BUBA
95.8
5
3
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
90.7
6
4
Ana SILAJ - Alen MIKIĆ
ŠARRK MEGARock - Petrinja
70.2
3
5
Antonija ŠIPUŠIĆ - Damir ZOBEC
ARRK VEGA
62.2
5
6
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
52.5
3
7
Petra VNUČEC - Leonardo KOLENC
ARRK MEGARock - Zagreb
49
3
8
Elena ČOVRAN - Lovro LABURA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46.6
6
9
Iva KOZJAK - David VUČIĆ
ARRK PANDA
18.2
2
10
Katica STJEPANOVIĆ - Andrej VOLOŠČUK
Športski plesni klub ASTRA
6.2
1
11
Lorena ŠEBREK - Marko ŠOBAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
1
11
Kristina PRIMORAC - Matija HERCEG
ARRK MEGARock - Zagreb
6
1
13
Josipa MIŠKIĆ - Luka TURKALJ
ŠPK TOP DANCE
0
0
13
Iva JUREC - Marko HATVALIĆ
ARRK MEGARock - Križ
0
0
13
Matea PETROVIĆ - Karlo WAGNER
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lana MARKOVČIĆ - Karlo MARTINČEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
148.8
7
2
Iva SILAJ - Noa LILIH
ŠARRK MEGARock - Petrinja
142.7
4
3
Hanna PRIBANIĆ - Tino VUČAK
ARRK BUBA
117.3
6
4
Lea ZOBEC - FILIP CRNIĆ
ARRK VEGA
109.2
5
5
Ružica ANTOLOVIĆ - Kristijan MANDIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
97.9
6
6
IVA ZAVRTNIK - KARLO KRANJČIĆ
ARRK PANDA
68.3
7
7
LORENA PREDIĆ - MATEJ SALOPEK
ARRK PANDA
54.2
5
8
Lara ORLOVIĆ - Borna MILETIĆ
ARRK BUBA
39.5
6
9
Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30.6
6
10
SARA ANIĆ - IVAN CVITKOVIĆ
ARRK PANDA
23
7
11
Nikolina KOPORČIĆ - Mihael BIKČEVIĆ
Športski plesni klub ASTRA
22.5
7
12
Jana HARAPIN - Dominik PERŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.1
4
13
Ivona PERIĆ - Fran HREŠĆ
ARRK VEGA
15.1
3
14
Karla DELORKO - Mislav IGREC
ARRK BUBA
13.7
4
15
Tihana KERKEZ - Silvio ŠIPUŠIĆ
ARRK VEGA
13.3
1
16
KARLA TRČAK - TIN MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
10.5
3
17
Marta MIRKOVIĆ - Roberto PERIĆ
ŠPK TOP DANCE
9.1
2
18
Antonia ŠĆEPANOVIĆ - Dominik KAVČIĆ
ARRK BUBA
8.9
3
19
TARA MILAŠINOVIĆ - VID FILIPČIĆ
ARRK PANDA
8.5
2
20
Ivana SAJFERT - Fran JUŠINSKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5.9
2
21
Anja Maria JUKIĆ - Tomislav KLAS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3.6
1
22
Marija ŽIVKOVIĆ - Matej PECHA
ARRK BUBA
2.1
1
23
Natalija CINDRIĆ - Klaudio STRAHONIJA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
180.9
5
2
Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ
ARRK BUBA
141.7
6
3
Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ
ARRK VEGA
133.8
6
4
Petra PLIESTIĆ - Rino ŠUNJERGA
ARRK BUBA
87.1
6
5
Patricia LUJIĆ - Antonijo VRBAT
ARRK MEGARock - Zagreb
57.6
4
6
Lea TOLIĆ - Kristijan TUNJIĆ
ŠPK TOP DANCE
50.7
4
7
Anabela KELEMENIĆ - Filip KOLENKOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
49.7
5
8
MARTA PRUGOVEČKI - Tin CRNIĆ
ARRK PANDA
48.6
5
9
MARINA DULER - MATEO RUSMAN
ARRK PANDA
42.7
6
10
Nada PAUN - Fabijan ĐURĐEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
36.4
4
11
Dajana GALIĆ - Mario KOPORČIĆ
ŠPK TOP DANCE
34.9
5
12
Iva FUNARIĆ - Mihovil PENAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
23.4
6
13
Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.7
5
14
Martina ŠTOJS - Matteo Đuro BEČ
ŠARRK PEGAZ
16.8
4
15
Lara BIUKLIĆ - Ivor BOSEK
ARRK MEGARock - Zagreb
15.7
3
16
Jelena LULIĆ - Adrian RUŠKO
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.2
3
17
TIHANA LUKIĆ - TOMISLAV LUKIĆ
ARRK BOOM
5
1


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
55.8
5
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33
4


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRAZY DAISY
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18
2


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
83.9
6
2
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
48.2
5
3
XTREME
Športski plesni klub ASTRA
42.2
4
4
SPLITERS
PK CAF- Spliters
18.1
1
5
BABES
ARRK BUBA
0
0


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
71.1
5
2
SWEET MONSTERS
ARRK PANDA
48.2
5
3
NIBIRU
ARRK BOOM
40.6
4