Rang lista

*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

RANG LISTA DETALJNI PODACI

A-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Tena OPAČAK - Ivan HEDL
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
77.9
3
2
Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ
ARRK BUBA
76.8
2
3
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.5
2
4
Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
43.8
3
5
Lea ŠUT - Stjepan ZRINUŠIĆ
ARRK PANDA
30
4
6
Lucija ROGINIĆ - Mario BROĐANAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18.1
0
7
Dinka LELIĆ - Vedran KUBOVIĆ
ARRK PANDA
13.6
1
8
Nikolina ŽUPANIĆ - Tomislav MATACUN
ARRK PANDA
0
0
8
Petra BRAČUN - Marko LEGVARD
ARRK ELVIS
0
0
8
Ariana TUCMAN - Ivan RENDULIĆ
ARRK PANDA
0
0
8
Marija GEMBEC - Miroslav JANKOVIĆ
ARRK BUBA
0
0
8
Martina RAK - Mario JUKIĆ
ARRK PANDA
0
0


B-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
127.2
2
2
Petra VNUČEC - Leonardo KOLENC
ARRK MEGARock - Zagreb
102.2
4
3
Helena ŠĆUKANEC - Krešimir RUDEC
ARRK BUBA
101.4
6
4
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
91.4
5
5
Lucija ŽABJAČAN - Branimir RUDEC
ARRK BUBA
74.1
4
6
Ivana CVITKOVIĆ - Luka HATVALIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
66.7
1
7
Sarah SINGER - Mislav ŠALKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
66.2
3
8
Iva KOZJAK - David VUČIĆ
ARRK PANDA
50.1
4
9
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
45.9
5
10
Katica STJEPANOVIĆ - Andrej VOLOŠČUK
ŠARRK PEGAZ
24.1
2
11
Ivona CEROVAC - Igor OZIMEC
ARRK ELVIS
0
0
11
Martina RUDNIK - Luka ZRNIĆ
ARRK BUBA
0
0
11
Antonija ŠIPUŠIĆ - Damir ZOBEC
ARRK VEGA
0
0
11
Matea PETROVIĆ - Karlo WAGNER
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
11
Magdalena BARIĆ - Dino BONAČIĆ
ARRK PANDA
0
0


Mlađi juniori 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Iva SILAJ - Noa LILIH
ŠARRK MEGARock - Petrinja
183.6
6
2
Lea ZOBEC - FILIP CRNIĆ
ARRK VEGA
147.7
5
3
Lana MARKOVČIĆ - Karlo MARTINČEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
113.5
6
4
Hanna PRIBANIĆ - Tino VUČAK
ARRK BUBA
80
6
5
MARTA PRUGOVEČKI - Tin CRNIĆ
ARRK PANDA
54.3
5
6
Laura MOLAN - Dominik ŠOŠTARKO
ARRK ELVIS
52.2
2
7
Iva FUNARIĆ - Mihovil PENAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
38.4
6
8
Ružica ANTOLOVIĆ - Kristijan MANDIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
37.1
6
9
IVA ZAVRTNIK - KARLO KRANJČIĆ
ARRK PANDA
27.5
6
10
Nikolina KOPORČIĆ - Mihael BIKČEVIĆ
ARRK BOOM
22.1
4
11
LORENA PREDIĆ - MATEJ SALOPEK
ARRK PANDA
20.3
6
12
Marta MIRKOVIĆ - Roberto PERIĆ
ŠPK TOP DANCE
18.8
6
13
Jana HARAPIN - Dominik PERŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.2
3
13
Nives KATINIĆ - Matej ALFELDI
ŠPK TOP DANCE
12.2
3
13
TIHANA LUKIĆ - TOMISLAV LUKIĆ
ARRK BOOM
12.2
2
16
Tea BOGDANOVIĆ - Mislav IGREC
ARRK BUBA
11.5
4
17
Lara ORLOVIĆ - Dominik KAVČIĆ
ARRK BUBA
11.2
4
18
Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
10.9
3
19
Nikolina KOPORČIĆ - Ivan ŠOTOLA
ŠPK TOP DANCE
10.7
3
20
SARA ANIĆ - IVAN CVITKOVIĆ
ARRK PANDA
8.4
3
21
Karla DELORKO - Borna MILETIĆ
ARRK BUBA
8.2
3
22
DORA GRIŽIĆ - ALAN DAUTOVIĆ
ARRK VEGA
0
0


Stariji juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
Ana SILAJ - Alen MIKIĆ
ŠARRK MEGARock - Petrinja
170.6
4
2
Iva JUREC - Marko HATVALIĆ
ARRK MEGARock - Križ
152.2
5
3
Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ
ARRK VEGA
120.3
3
4
Elena ČOVRAN - Lovro LABURA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
109
6
5
Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
82.2
6
6
Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ
ARRK BUBA
52.3
5
7
Patricia LUJIĆ - Antonijo VRBAT
ARRK MEGARock - Zagreb
38.3
6
8
Petra PLIESTIĆ - Rino ŠUNJERGA
ARRK BUBA
35.5
3
9
Nada PAUN - Fabijan ĐURĐEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
26.3
3
10
Dajana GALIĆ - Mario KOPORČIĆ
ŠPK TOP DANCE
24.7
6
11
Anabela KELEMENIĆ - Filip KOLENKOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
24
5
12
Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.4
4
13
Lorena KOMERIČKI - Martin RISEK
ARRK BUBA
21.2
5
14
MARINA DULER - MATEO RUSMAN
ARRK PANDA
17.7
5
15
Lea VLAŠIĆ - Filip CRNIĆ
ARRK PANDA
17.1
3
16
Lea TOLIĆ - Kristijan TUNJIĆ
ŠPK TOP DANCE
15.1
4
17
Dora NIKOLJAČIĆ - Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ
ARRK BOOM
11.9
3
18
LEA MARKUŠIĆ - DARIO KAČAR
ARRK PANDA
5.7
2
19
Valentina VUKETIĆ - Patrik Mario HERMAN
RRK LIMBO ROCK
0
0
19
Mara Flora RUNJIĆ - Dino KOŠUTIĆ
ARRK ELVIS
0
0
19
Matea GRUBIŠIĆ - Mateo LOVRENČIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0
19
LEA MARKUŠIĆ - Filip CRNIĆ
ARRK PANDA
0
0
19
Lara BIUKLIĆ - Ivor BOSEK
ARRK MEGARock - Zagreb
0
0


RR formacije Juniori

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
59
6
2
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33
3


RR formacije Master

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
CRAZY DAISY
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27
2


Ženske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
DREAM TEAM
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
109.8
4
2
MEGAROCK GIRLS
ARRK MEGARock - Zagreb
75.7
5
3
SPLITERS
PK CAF- Spliters
59.6
2
4
BABES
ARRK BUBA
37.7
2


Ženske juniorske formacije

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
Nas.
1
BUBAMARE
ARRK BUBA
77.3
4
2
LIMBO GIRLS
RRK LIMBO ROCK
62.1
6