Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
197.6
2
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
188.1
3
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
130.4
4
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
105.8
5
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
87
6
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
80.8
7
FILIP CRNIĆ - Ema JELČIĆ
ARRK GORICA
78.6
8
TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ
ARRK PANDA
75


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Marko PROKL - Katja MODRUŠAN
ARRK BUBA
60.4
2
Luka KRLEŽA - Dora JELENČIĆ
ARRK BISTRA
45.5
3
Luka ŽEĐA - Nika HORVAT
RRK LIMBO ROCK
37.6
4
Juraj ČUKELJ - Nika BUKAL
ARRK BISTRA
21.5
5
Nola RADOŠEVIĆ - Sabina IŠTVANOVIĆ
ARRK BUBA
9
6
Jakov MILČIĆ - Helena DVORŠAK
ARRK BISTRA
7
7
Vignjević DINO - Sara PUŠKADIJA
ARRK PANDA
0
7
Patrik RATKOVIĆ - Kiara DRAGIĆ
ARRK PANDA
0
7
Fran ZMAIĆ - Barbara GUNJEVIĆ
PK KICK
0
7
Lukas LIVAJIĆ - Lorena ŠIMANOVIĆ
ARRK PANDA
0


Velike formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
SPLITERS
PK CAF- Spliters
13.6
2
MEGARock Stars
ARRK MEGARock - Zagreb
0
2
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
0
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
0


Velike formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
MEGARock Stars
ARRK MEGARock - Zagreb
0
1
INFINITY
ŠPK ASTRA
0
1
CRISTAL DANCE
ARRK BISTRA
0
1
MISS SPLITERS
PK CAF- Spliters
0
1
BUTTERFLY
ARRK GORICA
0
1
UNICORNS
ARRK BUBA
0


Velike formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
9
2
Panda Girls
ARRK PANDA
0
2
GOLD GIRLS
ARRK BISTRA
0
2
PERLICE
ARRK BISTRA
0
2
SUPERGIRLS
ŠPK ASTRA
0


Male formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.6
2
Nexus
PK KICK
0
2
FOCUS
ARRK BISTRA
0
2
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
2
SPLITERS
PK CAF- Spliters
0
2
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
0


Male formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
COUNTRY GIRLS
ŠPK TOP DANCE
18.2
2
DANCING STARS
ŠPK TOP DANCE
13.6
3
Magic
SPK VEGA
9
4
Cristal Dance
ARRK BISTRA
0
4
Cool Girls
ARRK PANDA
0
4
MALE MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
4
PINKS
ARRK GORICA
0
4
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
0
4
MALE ROKERICE
PK CAF- Spliters
0
4
Galaxy
PK KICK
0
4
Crazy Stars
PK KICK
0
4
Déjà vu
ARRK BISTRA
0
4
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
0
4
BLACK STARS
ARRK BISTRA
0


Male formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
LOLLIPOP
ARRK GORICA
13.6
2
VEGICE
SPK VEGA
9
3
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
0
3
Panda Girls
ARRK PANDA
0
3
Super kraljice
PK KICK
0
3
Perlice
ARRK BISTRA
0
3
CANDY
ŠPK ASTRA
0
3
DOLLS
ŠPK ASTRA
0
3
INCREDIGIRLS
ARRK BUBA
0