Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
197.6
2
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
173.4
3
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
163.8
4
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK
ARRK PANDA
111.5
5
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC
SPK VEGA
81
6
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
77.6
7
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ
ARRK PANDA
75
8
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
68.6
9
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51.2
10
Adrian RUŠKO - Marta OBROVAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
48.8
11
FILIP CRNIĆ - Ema JELČIĆ
ARRK GORICA
0


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Matej TOMLJANOVIĆ - Maja TOLIĆ
ŠPK ASTRA
176.7
2
Niko JANKOVIĆ - Petra NEMEC
ARRK BUBA
153
3
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
118.2
4
Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS
ARRK GORICA
109.4
5
Marko HREČKOVSKI - Mia KOLOBARIC
ŠPK TOP DANCE
59.6
6
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
ARRK BISTRA
43.7
7
Izak ČOSIĆ - Helena KANTAREVIĆ
ARRK GORICA
41.8
8
Tim KOSEK - Nola VIŠOŠEVIĆ
ARRK BUBA
37.3
9
Borna ANTOLIĆ - Antonija KOLEŠ
SPK VEGA
36.7
10
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
34.9
11
Luka KRPAN - Tia LARISI
ARRK BISTRA
34.5
12
Luka SMOLJO - Marta ARSENIĆ
ŠPK ASTRA
32.5
13
Ivan BABIĆ - Petra BERNARDIĆ
ARRK PANDA
19.7
14
Matej OSTOJIĆ - Lana KADOIĆ
ARRK PANDA
18.2
15
Matej KARLOVČAN - Mia KARLOVČAN
RRK LIMBO ROCK
14.5
16
Roko MUHAR - Nikolina GRBEŠA
SPK VEGA
12.5
17
Luka SIMON - Sara MESAREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.5
18
Todor toše ŠVELIĆ - Dora JELENČIĆ
ARRK BISTRA
9.4
19
Borna PERGL - Cvita MARIĆ
ŠPK TOP DANCE
9.3
20
Luka KRLEŽA - Eva KALAUZ
ARRK BISTRA
7
21
Mateo JERKOVIĆ - Bruna BURUŠ
ŠPK ASTRA
6.3


Male formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PIRATES
RRK LIMBO ROCK
163.4
2
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
123.2
3
SPLITERS
PK CAF- Spliters
99.4
4
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
67.5
5
BLACKOUT
ARRK GORICA
55
6
FOCUS
ARRK BISTRA
54.6
7
HITMIX
ŠPK TOP DANCE
22.5
8
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13.6
9
DANCING STARS
PK KICK
6.1
10
Queens
PK KICK
6
11
Storm
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0


Male formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
ROCK CIRKUS
ARRK BUBA
192.1
2
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
119.3
3
FROZEN
ŠPK TOP DANCE
115.6
4
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
104.4
5
MALE MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
66.7
6
BLACK STARS
ARRK BISTRA
52.1
7
JUNIOR SPLITERS
PK CAF- Spliters
42.3
8
Déjà vu
ARRK BISTRA
38.8
9
Alise
ARRK BUBA
26.2
10
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
15.4
11
Magical Stars
PK KICK
0
11
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
0


Velike formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
68
2
Mustre
ARRK GORICA
52.7
3
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
42.4
4
TOXIC
ARRK GORICA
27.1
5
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
24.3
6
TOXIC
ARRK GORICA
22.7
7
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
6
8
Storm
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0


Velike formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
167.2
2
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
125.8
3
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
110.7
4
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
65.5
5
PINK MELODY
ARRK GORICA
61.7
6
Cool Girls
ARRK PANDA
24.2
7
LADIES
RRK LIMBO ROCK
22.8
8
LEGICE
PK KICK
18.3
9
CRISTAL DANCE
ARRK BISTRA
6


Velike formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
SUPERGIRLS
ŠPK ASTRA
115.4
2
Butterfly
ARRK GORICA
89.9
3
LADIES
RRK LIMBO ROCK
59.1
4
Ružice
ARRK GORICA
33
5
PERLICE
ARRK BISTRA
22.7
6
GOLD GIRLS
ARRK BISTRA
15
7
Šljokice
ARRK BISTRA
0


Male formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
DOLLS
ŠPK ASTRA
191.9
2
CANDY
ŠPK ASTRA
128.8
3
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
114.8
4
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
87.1
5
MALE ROKERICE
PK CAF- Spliters
86.2
6
VEGICE
SPK VEGA
53.7
7
Zvjezdice
ARRK GORICA
50.9
8
ROCK GIRLS
ARRK BISTRA
24.5
9
Bubamare
ARRK GORICA
21.4
10
ŠLJOKICE
ARRK BISTRA
15.7
11
Ružice
ARRK GORICA
4