Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
230.7
2
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
197.7
3
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
197.6
4
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
155.3
5
Tin CRNIĆ - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
137.8
6
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
135.1
7
MATEJ SALOPEK - Nika ŠTEFEC
ARRK PANDA
126.6
8
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
77.6
9
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
68.6
10
Adrian RUŠKO - Marta OBROVAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
48.8
11
Saša BILJANOVIĆ - Noah SOMUN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.5
12
Dino KOŠUTIĆ - Marcela KNAPIĆ
ARRK GORICA
0


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
225
2
Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ
ŠPK ASTRA
148.1
3
Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS
ARRK GORICA
90
4
Matej TOMLJANOVIĆ - Maja TOLIĆ
ŠPK ASTRA
88.3
5
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
82.6
6
Niko JANKOVIĆ - Petra NEMEC
ARRK BUBA
62.5
7
Marko HREČKOVSKI - Mia KOLOBARIC
ŠPK TOP DANCE
50.3
8
Luka KRPAN - Tia LARISI
ARRK BISTRA
29.1
9
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
27.8
10
Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN
ARRK PANDA
23.7
11
Borna ANTOLIĆ - Antonija KOLEŠ
SPK VEGA
20.6
12
Ivan BABIĆ - Petra BERNARDIĆ
ARRK PANDA
19.7
13
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
ARRK BISTRA
15.6
14
Izak ČOSIĆ - Helena KANTAREVIĆ
ARRK GORICA
14.9
15
Matej OSTOJIĆ - Lana KADOIĆ
ARRK PANDA
14.8
16
Tim KOSEK - Nola VIŠOŠEVIĆ
ARRK BUBA
11.4
17
Roko MUHAR - Nikolina GRBEŠA
SPK VEGA
9.5
18
Luka SMOLJO - Nika BAŠIĆ
ŠPK ASTRA
8.6
19
Robert KEČA - Lucija KANIS
PK KICK
4.9


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
183.9
2
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
181.6
3
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
178.3
4
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
160.6
5
Ivan ĆIRIĆ - Vanna ŠTUC
ŠPK ASTRA
154.5
6
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
147.4
7
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
130.8
8
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
126
9
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
93.6
10
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
85.5
11
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
72.2
12
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
37.2
13
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
28.2
14
Jan VUJNOVIĆ - Korina IVANČIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18.3
15
Matias GOLUBIĆ - Natalie TOMAŠ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
17.3


Male formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PIRATES
RRK LIMBO ROCK
185.9
2
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
142.6
3
SPLITERS
PK CAF- Spliters
113.3
4
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
99.3
5
BLACKOUT
ARRK GORICA
74.8
6
FOCUS
ARRK BISTRA
71.2
7
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.6
8
Queens
PK KICK
21.2
9
HITMIX
ŠPK TOP DANCE
16.4
10
DANCING STARS
PK KICK
10.6
11
Star girls
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0
11
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
0


Male formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
ROCK CIRKUS
ARRK BUBA
206
2
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
113.4
3
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
97.5
4
MALE MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
74.5
5
BLACK STARS
ARRK BISTRA
69.4
6
FROZEN
ŠPK TOP DANCE
51
7
SHOWGIRLS
SPK VEGA
50.2
8
JUNIOR SPLITERS
PK CAF- Spliters
47.7
9
Déjà vu
ARRK BISTRA
29.8
10
Storm
ŠARRK MEGARock-Petrinja
25.3
11
Pink Melody
ARRK GORICA
22.6
12
CANDY GIRLS
ŠPK ASTRA
16.2
13
Magical Stars
PK KICK
14.4
14
TOČKICE
ARRK GORICA
12.3
15
GLITTER
ARRK BISTRA
10.4
16
ROCK LADIES
SPK VEGA
10.1
17
LEGICE
PK KICK
0
17
BLACKOUT
ARRK GORICA
0
17
Cool Girls
ARRK PANDA
0
17
Kraljice
ARRK PANDA
0
17
Zvjezdice
ARRK MEGARock - Križ
0


Velike formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
76.9
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
61.9
3
TOXIC
ARRK GORICA
49.8
4
HITMIX
ŠPK TOP DANCE
12


Velike formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
173.7
2
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
157.5
3
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
115.8
4
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
75.1
5
ALISE
ARRK BUBA
58
6
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
50.2
7
FROZEN LADIES
ŠPK TOP DANCE
30.3
8
PINK MELODY
ARRK GORICA
24.1
9
Cool Girls
ARRK PANDA
6
10
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
0


Velike formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
LADIES
RRK LIMBO ROCK
102.8
2
SUPERGIRLS
ŠPK ASTRA
100.4
3
Butterfly
ARRK GORICA
69.2
4
Ružice
ARRK GORICA
30.1
5
Zvjezdice
ARRK GORICA
12.2
6
Bubamare
ARRK GORICA
6
7
Bubamare
ARRK GORICA
0


Male formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
DOLLS
ŠPK ASTRA
197.3
2
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
161.6
3
LIMBAČI
RRK LIMBO ROCK
104.4
4
CANDY
ŠPK ASTRA
103
5
MALE ROKERICE
PK CAF- Spliters
80.2
6
VEGICE
SPK VEGA
51.7
7
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
42.1
8
ROCK GIRLS
ARRK BISTRA
29.6
9
Zvjezdice
ARRK GORICA
21.7
10
ROCK ANGELS
SPK VEGA
19.9
11
COOL ROCKERICE
ARRK BISTRA
13.7
12
ŠLJOKICE
ARRK BISTRA
11.7
13
MAGIC GIRLS
SPK VEGA
10.6
14
Bubamare
ARRK GORICA
4.6
15
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
0
15
Butterfly
ARRK GORICA
0
15
TOČKICE
ARRK GORICA
0
15
SUNČICE
ARRK GORICA
0