Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FILIP CRNIĆ - Lea JUNGIĆ
SPK VEGA
0


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
230.7
2
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
184.1
3
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
164.2
4
Tin CRNIĆ - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
137.8
5
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
137.1
6
MATEJ SALOPEK - Nika ŠTEFEC
ARRK PANDA
126.6
7
Tomislav KLAS - Anja Maria JUKIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
104.7
8
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
77.6
9
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
68.6
10
Adrian RUŠKO - Marta OBROVAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.8
11
Saša BILJANOVIĆ - Noah SOMUN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.5
12
Dino KOŠUTIĆ - Marcela KNAPIĆ
ARRK GORICA
0


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
224.4
2
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
159.9
3
Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ
ŠPK ASTRA
116.8
4
Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS
ARRK GORICA
90
5
Matej TOMLJANOVIĆ - Maja TOLIĆ
ŠPK ASTRA
64.6
6
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
58.8
7
Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN
ARRK PANDA
23.7
8
Marko HREČKOVSKI - Mia KOLOBARIC
ŠPK TOP DANCE
22.9
9
Luka KRPAN - Tia LARISI
ARRK BISTRA
20.4
10
Niko JANKOVIĆ - Petra NEMEC
ARRK BUBA
16.2
11
Borna ANTOLIĆ - Antonija KOLEŠ
SPK VEGA
15.8
12
Ivan BABIĆ - Petra BERNARDIĆ
ARRK PANDA
14.8
13
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
14.5
14
Luka SMOLJO - Nika BAŠIĆ
ŠPK ASTRA
8.6
15
Jakov MARKOVIĆ - Tena JAKUŠ
ARRK BISTRA
7.9
16
Matej OSTOJIĆ - Lana KADOIĆ
ARRK PANDA
6.5
17
Robert KEČA - Lucija KANIS
PK KICK
4.9
18
Roko MUHAR - Nikolina GRBEŠA
SPK VEGA
2
19
Izalk ČOSIĆ - Helena KANTAREVIĆ
ARRK GORICA
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
220.5
2
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
179.5
3
Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK
SPK VEGA
165.4
4
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
162.9
5
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
160.6
6
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
159.7
7
Ivan ĆIRIĆ - Vanna ŠTUC
ŠPK ASTRA
154.5
8
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
142
9
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
130.8
10
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
128.8
11
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
101
12
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
85.5
13
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
47.5
14
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
32.5
15
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
28.2
16
Matias GOLUBIĆ - Natalie TOMAŠ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
17.3
17
Jan VUJNOVIĆ - Korina IVANČIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.2


Male formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PIRATES
RRK LIMBO ROCK
173.4
2
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
127.6
3
SPLITERS
PK CAF- Spliters
127.3
4
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
90.2
5
FOCUS
ARRK BISTRA
71.5
6
BLACKOUT
ARRK GORICA
58.2
7
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
52.1
8
Queens
PK KICK
25.8
9
DANCING STARS
PK KICK
16.8
10
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
0
10
Star girls
ŠARRK MEGARock-Petrinja
0


Male formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
ROCK CIRKUS
ARRK BUBA
201.7
2
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
123.4
3
MALE MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
86
4
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
78
5
BLACK STARS
ARRK BISTRA
66.2
6
SHOWGIRLS
SPK VEGA
60.2
7
JUNIOR SPLITERS
PK CAF- Spliters
36.2
8
TOČKICE
ARRK GORICA
26.9
9
BLACK CATS
PK KICK
23.1
10
Pink Melody
ARRK GORICA
22.6
11
CANDY GIRLS
ŠPK ASTRA
21.1
12
Magical Stars
PK KICK
19.7
13
Déjà vu
ARRK BISTRA
19.3
14
MINI GIRLS
PK KICK
16.9
15
Storm
ŠARRK MEGARock-Petrinja
16.2
16
GLITTER
ARRK BISTRA
13.4
17
Big Stars
PK KICK
10.9
18
KICK GIRLS
PK KICK
10.8
19
Reunited
PK KICK
10.6
20
ROCK LADIES
SPK VEGA
10.1
21
Cool Girls
ARRK PANDA
0
21
BLACKOUT
ARRK GORICA
0
21
Zvjezdice
ARRK MEGARock - Križ
0
21
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
0
21
Kraljice
ARRK PANDA
0


Velike formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
76.9
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
61.9
3
TOXIC
ARRK GORICA
49.8
4
HITMIX
ŠPK TOP DANCE
12


Velike formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
167.7
2
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
129.6
3
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
96.5
4
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
95
5
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
68.5
6
FROZEN LADIES
ŠPK TOP DANCE
44
7
ALISE
ARRK BUBA
41.3
8
PINK MELODY
ARRK GORICA
15.1
9
Cool Girls
ARRK PANDA
6
10
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
0


Velike formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
LADIES
RRK LIMBO ROCK
92
2
SUPERGIRLS
ŠPK ASTRA
87
3
Butterfly
ARRK GORICA
55.5
4
Ružice
ARRK GORICA
15.1
5
Zvjezdice
ARRK GORICA
12.2
6
Bubamare
ARRK GORICA
6
7
Bubamare
ARRK GORICA
0


Male formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
174.9
2
DOLLS
ŠPK ASTRA
158.7
3
CANDY
ŠPK ASTRA
106.8
4
LIMBAČI
RRK LIMBO ROCK
98
5
MALE ROKERICE
PK CAF- Spliters
63.1
6
VEGICE
SPK VEGA
62.6
7
ROCK GIRLS
ARRK BISTRA
43.4
8
COOL ROCKERICE
ARRK BISTRA
22.8
9
ROCK ANGELS
SPK VEGA
19.9
10
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
18.8
11
MAGIC GIRLS
SPK VEGA
10.6
12
Zvjezdice
ARRK GORICA
9.2
13
ŠLJOKICE
ARRK BISTRA
4
14
Butterfly
ARRK GORICA
0
14
TOČKICE
ARRK GORICA
0
14
SUNČICE
ARRK GORICA
0
14
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
0