Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Tin CRNIĆ - LORENA PREDIĆ
ARRK PANDA
526.3
2
MATEJ SALOPEK - Nika ŠTEFEC
ARRK PANDA
356.5
3
Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
180
4
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
114.8
5
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
93.5
6
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
88.2
7
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
59.2
8
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
42.6
9
Adrian RUŠKO - Marta OBROVAC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4.5
10
Dino KOŠUTIĆ - Marcela KNAPIĆ
ARRK GORICA
0


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
230.6
2
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
133.7
3
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
95.7
4
Fran DUH - Petra NOVOSEL
SPK VEGA
71.8
5
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ
SPK VEGA
66.9
6
Matej TOMLJANOVIĆ - Karla AMBROZIĆ
ŠPK ASTRA
64.6
7
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
58.2
8
Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ
ŠPK ASTRA
48.1
9
Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS
ARRK GORICA
29.5
10
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
22.3
11
Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN
ARRK PANDA
14.7
12
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
4.6
13
Adrian ČIČAK - Sara TRLAJA
RRK LIMBO ROCK
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
216.3
2
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
182.6
3
Ivano PEJIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
173
4
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
168.7
5
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ
SPK VEGA
148.7
6
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
147.8
7
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
130.8
8
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
128.8
9
Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI
ARRK BISTRA
128
10
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
98.4
11
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
93.5
12
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
87.9
13
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
85.5
14
Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ
ŠPK TOP DANCE
68.1
15
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
22.5
16
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
16.1
17
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
15.3
18
Ian MILIŠA - Magdalena LIVANČIĆ
RRK LIMBO ROCK
9
19
Matias GOLUBIĆ - Natalie TOMAŠ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
19
Jan VUJNOVIĆ - Korina IVANČIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0


Male formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
48.7
2
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
42.7
3
SPLITERS
PK CAF- Spliters
38.3
4
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
37.7
5
PIRATES
RRK LIMBO ROCK
30.7
6
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
28.5
7
BLACKOUT
ARRK GORICA
13.9
8
FOCUS
ARRK BISTRA
9.3
9
DANCING STARS
PK KICK
6.2
10
Queens
PK KICK
4.6


Male formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
85.5
2
ROCK CIRKUS
ARRK BUBA
64.4
3
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
49.6
4
Petrinjske rokerice
ŠARRK MEGARock-Petrinja
48.9
5
BLACK STARS
ARRK BISTRA
40.3
6
MALE MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25.3
7
SHOWGIRLS
SPK VEGA
19.1
8
TOČKICE
ARRK GORICA
14.6
9
BLACKOUT
ARRK GORICA
12.4
10
CANDY GIRLS
ŠPK ASTRA
10.9
11
JUNIOR SPLITERS
PK CAF- Spliters
6.9
12
Magical Stars
PK KICK
5.3
13
MINI GIRLS
PK KICK
5.2
14
BLACK CATS
PK KICK
5.1
15
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
5
16
KICK GIRLS
PK KICK
3.3
17
Reunited
PK KICK
3.2
18
Big Stars
PK KICK
3.1
19
GLITTER
ARRK BISTRA
3
20
Cool Girls
ARRK PANDA
0
20
Kraljice
ARRK PANDA
0
20
Zvjezdice
ARRK MEGARock - Križ
0


Velike formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24.2
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
13.6
3
TOXIC
ARRK GORICA
9


Velike formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
45.7
2
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
38.1
3
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
30.5
4
FROZEN LADIES
ŠPK TOP DANCE
28.8
5
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24.3
6
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
9.1
7
PINK MELODY
ARRK GORICA
6
8
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
0


Velike formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
SUPERGIRLS
ŠPK ASTRA
24.2
2
Butterfly
ARRK GORICA
19.6
3
LADIES
RRK LIMBO ROCK
9


Male formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
115.5
2
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
63.7
3
VEGICE
SPK VEGA
53.6
4
SUNČICE
ARRK GORICA
46.9
5
ROCK GIRLS
ARRK BISTRA
44.8
6
CANDY
ŠPK ASTRA
36.5
7
TOČKICE
ARRK GORICA
20.4
8
MALE ROKERICE
PK CAF- Spliters
13.7
9
COOL ROCKERICE
ARRK BISTRA
9.1
10
Butterfly
ARRK GORICA
7.7
11
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
0