Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
75
2
Noa MILKOVIĆ - Maja DRAVINEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
75
3
Mihael BIKČEVIĆ - Nikolina KOPORČIĆ
ŠPK ASTRA
57.6
4
IVAN MINKOVIĆ - LARA SENIČIĆ
ARRK PANDA
38


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
171.9
2
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
103.1
3
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ
ARRK BUBA
54.8
4
Matej TOMLJANOVIĆ - Karla AMBROZIĆ
ŠPK ASTRA
53.9
5
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ
SPK VEGA
41.3
6
Fran DUH - Petra NOVOSEL
SPK VEGA
41.1
7
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
40.4
8
Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ
ŠPK ASTRA
29.7
9
Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS
ARRK GORICA
29.5
10
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
22.3
11
Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN
ARRK PANDA
14.7
12
Petar PETROVIĆ - Lara FAIN
ARRK PANDA
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
164.1
2
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
154
3
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
142.4
4
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ
SPK VEGA
135.4
5
Ivano PEJIĆ - Ema RADMAN
ŠPK TOP DANCE
131
6
Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI
ARRK BISTRA
128
7
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
125.5
8
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
117.7
9
Ivan ĆIRIĆ - Korina ŠARAVANJA
ŠPK ASTRA
116.4
10
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
111.5
11
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
95
12
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
90.4
13
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
85.5
14
Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ
ŠPK TOP DANCE
53.6
15
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
11.1


Male formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
46.8
2
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
40.5
3
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.2
4
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
24
5
SPLITERS
PK CAF- Spliters
0
5
BLACKOUT
ARRK GORICA
0
5
BLACK STARS
ARRK BISTRA
0


Male formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
106.3
2
Petrinjske rokerice
ŠARRK MEGARock-Petrinja
48.9
3
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
33.7
4
BLACKOUT
ARRK GORICA
18.8
5
ROCK CIRKUS
ARRK BUBA
9.1
6
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
6
7
Zvjezdice
ARRK MEGARock - Križ
0
7
TOČKICE
ARRK GORICA
0


Velike formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
2
TOXIC
ARRK GORICA
0


Velike formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
12.2
2
FROZEN LADIES
ŠPK TOP DANCE
9.1
3
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
4
DIAMONDS
RRK LIMBO ROCK
0
4
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
0
4
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
0
4
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
0
4
PINK MELODY
ARRK GORICA
0


Velike formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Butterfly
ARRK GORICA
6


Male formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
142.1
2
SUNČICE
ARRK GORICA
60.2
3
ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA
ARRK BISTRA
33.6
4
TOČKICE
ARRK GORICA
24.3
5
VEGICE
SPK VEGA
23.8
6
MINI LADIES
ŠPK TOP DANCE
13.4
7
Butterfly
ARRK GORICA
7.7