Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Branimir RUDEC - Lucija ŽABJAČAN
ARRK BUBA
33


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Gabrijela KOKOTOVIĆ
ŠPK ASTRA
225.1
2
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
220.4
3
Mario KOPORČIĆ - Vanja JANŽEKOVIĆ
ARRK BUBA
153.8
4
Matej PECHA - Petra PLIESTIĆ
ARRK BUBA
102
5
Vjekoslav HRŽENJAK - Laura BUKVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
85.7
6
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
45.3
7
Adrian RUŠKO - Anamarija BAJRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.3
8
Ivor BENKO - Katarina VOJVODIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.1


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ
SPK VEGA
202.3
2
Marko NEKIĆ - Elena FERENCI-MAJCEN
ARRK BISTRA
148.4
3
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
116.8
4
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
91.6
5
Nino KOMUŠAR - Ema POSAVEC
SPK VEGA
82.9
6
Matej OSTOJIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
45.6
7
Matej TOMLJANOVIĆ - Karla AMBROZIĆ
ŠPK ASTRA
32.5
8
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
26.3
9
Luka SIGUR - Lara ZULIĆ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
24
10
Petar PETROVIĆ - Mia DIZDAREVIĆ
ARRK PANDA
19.5
11
Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN
ARRK PANDA
14.7
12
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ
SPK VEGA
10.7
13
Martin TKALEC - Helena PLEŠA
ARRK BISTRA
10.2
14
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
10
15
Fran DUH - Petra NOVOSEL
SPK VEGA
9.3
16
Adrian ČIČAK - Ana ŽEĐA
RRK LIMBO ROCK
9.2
17
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK
ARRK GORICA
6.9
18
Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS
ARRK GORICA
4.8
19
Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ
ŠPK ASTRA
3.1


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
203.5
2
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
201.7
3
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
197.2
4
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
181.5
5
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Ela ZELJKO
ARRK PANDA
127.2
6
Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI
ARRK BISTRA
120.9
7
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
113.7
8
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
111.5
9
Ivan ĆIRIĆ - Korina ŠARAVANJA
ŠPK ASTRA
106.5
10
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
102
11
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
100.6
12
Leon LJUBIĆ - Nika ŠTEFEC
ARRK PANDA
98.2
13
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
92.4
14
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
86.5
15
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
78.5
16
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
70.7
17
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
69.3
18
Ivano PEJIĆ - Beata SABO
ŠPK TOP DANCE
66.3
19
Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ
ŠPK TOP DANCE
36.3
20
Fran KRŽAK - Marta ORSAG
ARRK BISTRA
34
21
Petar VRABAC - Lea MATOŠEVIĆ
RRK LIMBO ROCK
28.7
22
Renato FLORIJAN - Lorena MARIĆ
ŠPK ASTRA
18.6
23
Teo JUIĆ - Nadja ČORLUKA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
16.1
24
Adrian HRŽENJAK - Lana KEKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.1
25
Jan VUJNOVIĆ - Nika CUJZEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.2
26
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
7.5
27
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
6.5
28
Leo JELIĆ - Ellena LUKAČEVIĆ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
3
29
Bruno VOLPE - Antea ZUBAK
ŠPK ASTRA
2


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
127.7
2
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
104.3
3
LINĐO SPLITERS
PK CAF- Spliters
64.1
4
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
58.9
5
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
43.5
6
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
36.2
7
Dancing Stars
PK KICK
9.1
8
Queens
PK KICK
6


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
171.4
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
160.7
3
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
120.3
4
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
93.7
5
SWATKICE
SPK VEGA
74.8
6
SPARKS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54.7
7
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
43.3
8
Petrinjske rokerice
ŠARRK MEGARock-Petrinja
35.9
9
LEDENI ANĐELI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
34
10
BLACKOUT
ARRK GORICA
31.6
11
ORO
ARRK BISTRA
21.1
12
Black Cats
PK KICK
6.2
13
Cool Girls
ARRK PANDA
6.1
14
Cool Stars
PK KICK
4.1
15
Kick Girls
PK KICK
3
16
Magic Stars
ARRK PANDA
0


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
200.5
2
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
170.2
3
Pink Ladies
ŠPK TOP DANCE
110.3
4
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
103.9
5
SUNČICE
ARRK GORICA
70.7
6
LIMBAČI
RRK LIMBO ROCK
45.4
7
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
43
8
ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA
ARRK BISTRA
33.5
9
LIMBO STARS
RRK LIMBO ROCK
22
10
VEGICE
SPK VEGA
19
11
MAGIC STARS
ARRK PANDA
16.6
12
LADIES
RRK LIMBO ROCK
13
13
ZLATNE ROCKERICE
RRK LIMBO ROCK
12.2
14
Mini Girls
PK KICK
9.2
15
ROCK MALIŠANI
RRK LIMBO ROCK
8.1
16
Big Stars
PK KICK
6.1
17
Kraljice
ARRK PANDA
5.3
18
TOČKICE
ARRK GORICA
3.9
19
Tigrići
ARRK GORICA
3.5
20
Ljubičice
ARRK GORICA
2.4
21
Bee Girls
ŠPK ASTRA
0
21
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
0
21
Cool Girls
ARRK PANDA
0