Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Branimir RUDEC - Lucija ŽABJAČAN
ARRK BUBA
33


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Gabrijela KOKOTOVIĆ
ŠPK ASTRA
225.1
2
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
220.4
3
Mario KOPORČIĆ - Vanja JANŽEKOVIĆ
ARRK BUBA
153.8
4
Matej PECHA - Petra PLIESTIĆ
ARRK BUBA
102
5
Vjekoslav HRŽENJAK - Laura BUKVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
85.7
6
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
45.3
7
Adrian RUŠKO - Anamarija BAJRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.3
8
Ivor BENKO - Katarina VOJVODIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.1


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
219.9
2
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
219.3
3
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ
SPK VEGA
175.9
4
Marko NEKIĆ - Elena FERENCI-MAJCEN
ARRK BISTRA
127.1
5
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
99.6
6
Nino KOMUŠAR - Magdalena SEKOVANIĆ
SPK VEGA
79.9
7
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
78.5
8
Matej OSTOJIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
42.2
9
Matej TOMLJANOVIĆ - Karla AMBROZIĆ
ŠPK ASTRA
28.8
10
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN
RRK LIMBO ROCK
22.7
11
Luka SIGUR - Lara ZULIĆ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
20.5
12
Petar PETROVIĆ - Mia DIZDAREVIĆ
ARRK PANDA
19.5
13
Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN
ARRK PANDA
14.7
14
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ
SPK VEGA
10.7
15
Martin TKALEC - Helena PLEŠA
ARRK BISTRA
10.2
16
Fran DUH - Petra NOVOSEL
SPK VEGA
9.3
17
Adrian ČIČAK - Ana ŽEĐA
RRK LIMBO ROCK
6
18
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
211.6
2
Juraj FABECIC - Karla CIPRIĆ
SPK VEGA
211.3
3
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
197.2
4
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
195.6
5
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
182
6
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
175.1
7
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
174.4
8
Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI
ARRK BISTRA
120.9
9
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Ela ZELJKO
ARRK PANDA
117
10
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
111.5
11
Ivan ĆIRIĆ - Korina ŠARAVANJA
ŠPK ASTRA
104.1
12
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
102
13
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
100.4
14
Leon LJUBIĆ - Nika ŠTEFEC
ARRK PANDA
98.2
15
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
96.8
16
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
86.5
17
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
70.7
18
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
69.3
19
Ivano PEJIĆ - Beata SABO
ŠPK TOP DANCE
61.3
20
Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ
ŠPK TOP DANCE
32.4
21
Fran KRŽAK - Marta ORSAG
ARRK BISTRA
30.4
22
Petar VRABAC - Lea MATOŠEVIĆ
RRK LIMBO ROCK
25
23
Renato FLORIJAN - Lorena MARIĆ
ŠPK ASTRA
16.3
24
Teo JUIĆ - Nadja ČORLUKA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
16.1
25
Adrian HRŽENJAK - Lana KEKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.1
26
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ
PK KICK
7.5
27
Jan VUJNOVIĆ - Nika CUJZEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
7
28
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
6.5
29
Leo JELIĆ - Ellena LUKAČEVIĆ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
3


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
107.3
2
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
88
3
LINĐO SPLITERS
PK CAF- Spliters
64.1
4
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
49.8
5
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
40.4
6
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
30.2
7
Dancing Stars
PK KICK
9.1
8
Queens
PK KICK
6


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
157.8
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
156.3
3
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
120.3
4
SWATKICE
SPK VEGA
92.1
5
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
81.6
6
SPARKS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
45.2
7
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
44.8
8
BLACKOUT
ARRK GORICA
43.6
9
Petrinjske rokerice
ŠARRK MEGARock-Petrinja
39.9
10
LEDENI ANĐELI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29.7
11
ORO
ARRK BISTRA
18
12
Black Cats
PK KICK
6.2
13
Cool Stars
PK KICK
4.1
14
Cool Girls
ARRK PANDA
3.1
15
Kick Girls
PK KICK
3
16
Magic Stars
ARRK PANDA
0


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
190.7
2
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
179.8
3
Pink Ladies
ŠPK TOP DANCE
116.7
4
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
86.5
5
SUNČICE
ARRK GORICA
63.5
6
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
43
7
LIMBAČI
RRK LIMBO ROCK
40.4
8
ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA
ARRK BISTRA
26.4
9
LIMBO STARS
RRK LIMBO ROCK
18.4
10
VEGICE
SPK VEGA
15.3
11
MAGIC STARS
ARRK PANDA
12.8
12
LADIES
RRK LIMBO ROCK
10.8
13
ZLATNE ROCKERICE
RRK LIMBO ROCK
10.2
14
Mini Girls
PK KICK
9.2
15
Big Stars
PK KICK
6.1
16
ROCK MALIŠANI
RRK LIMBO ROCK
6
17
Kraljice
ARRK PANDA
3
18
Cool Girls
ARRK PANDA
0
18
Bee Girls
ŠPK ASTRA
0
18
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
0