Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Branimir RUDEC - Lucija ŽABJAČAN
ARRK BUBA
21


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Gabrijela KOKOTOVIĆ
ŠPK ASTRA
184.7
2
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
163.8
3
Mario KOPORČIĆ - Vanja JANŽEKOVIĆ
ARRK BUBA
93.2
4
Vjekoslav HRŽENJAK - Laura BUKVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
85.7
5
Matej PECHA - Petra PLIESTIĆ
ARRK BUBA
75
6
Adrian RUŠKO - Anamarija BAJRIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21.3
7
Josip JURIĆ - Hana PER
PK KICK
13.6
8
Ivor BENKO - Katarina VOJVODIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
9.1


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
178.3
2
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ
ŠPK TOP DANCE
102.5
3
Marko NEKIĆ - Elena FERENCI-MAJCEN
ARRK BISTRA
99.1
4
Nino KOMUŠAR - Magdalena SEKOVANIĆ
SPK VEGA
79.9
5
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ
SPK VEGA
68.2
6
Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK
ARRK PANDA
43.7
7
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ
ŠPK TOP DANCE
16.9
8
Petar PETROVIĆ - Mia DIZDAREVIĆ
ARRK PANDA
15.2
9
Matej OSTOJIĆ - Laura PAVLOVIĆ
ARRK PANDA
12.5
10
Martin TKALEC - Helena PLEŠA
ARRK BISTRA
10.2
11
Fran DUH - Petra NOVOSEL
SPK VEGA
6.1
12
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ
SPK VEGA
4.5
13
Luka SIGUR - Lara ZULIĆ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
3.1
14
Matej TOMLJANOVIĆ - Karla AMBROZIĆ
ŠPK ASTRA
0


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Krešimir RUPIĆ - Lana GRIVIĆ-VOJNOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
197.7
2
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
167.9
3
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
164.2
4
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
146.6
5
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
146.5
6
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
144.3
7
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
135.8
8
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
124.2
9
Juraj FABECIC - Karla CIPRIĆ
SPK VEGA
115.2
10
Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI
ARRK BISTRA
110.5
11
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Ela ZELJKO
ARRK PANDA
95.3
12
Leon LJUBIĆ - Nika ŠTEFEC
ARRK PANDA
89.1
13
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
86.8
14
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
85.2
15
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ
ARRK GORICA
83.1
16
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
78.4
17
Ivan ĆIRIĆ - Korina ŠARAVANJA
ŠPK ASTRA
64.1
18
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK
ŠARRK MEGARock-Petrinja
54.4
19
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
48
20
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.8
21
Ivano PEJIĆ - Beata SABO
ŠPK TOP DANCE
34.4
22
Fran KRŽAK - Marta ORSAG
ARRK BISTRA
20.5
23
Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ
ŠPK TOP DANCE
17.6
24
Adrian HRŽENJAK - Lana KEKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.5
25
Teo JUIĆ - Nadja ČORLUKA
ŠARRK MEGARock-Petrinja
9.1
26
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ
PK KICK
6.5
27
Leo JELIĆ - Ellena LUKAČEVIĆ
ŠARRK MEGARock-Petrinja
3
28
Fran MARINA - Paola JANKOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
2


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
117.5
2
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
81.9
3
LINĐO SPLITERS
PK CAF- Spliters
54.5
4
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46.8
5
TOXIC TEAM
ARRK GORICA
13.6
6
MYSTIQUE
ŠPK ASTRA
0


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
120.2
2
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
116.2
3
SWATKICE
SPK VEGA
91.1
4
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
50.8
5
LEDENI ANĐELI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
43.5
6
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
40.3
7
BLACKOUT
ARRK GORICA
35.7
8
DANCING DOLLS
ŠPK ASTRA
30.5
9
ORO
ARRK BISTRA
10.5
10
SPARKS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
8.7
11
Petrinjske rokerice
ŠARRK MEGARock-Petrinja
8.6


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
196.9
2
Pink Ladies
ŠPK TOP DANCE
112
3
BUBBLEGUM
ARRK GORICA
90.9
4
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
44.3
5
PEARLS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.6
6
SUNČICE
ARRK GORICA
18.2
7
ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA
ARRK BISTRA
12
8
LIMBAČI
RRK LIMBO ROCK
9.1
9
Bee Girls
ŠPK ASTRA
6.1
10
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
0
10
Cool Girls
ARRK PANDA
0
10
MAGIC STARS
ARRK PANDA
0