Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Marko ŠOBAK - Lorena ŠEBREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
160.4
2
Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
109.5
3
Kristijan PAVLOVIĆ - Karla DELORKO
ARRK BUBA
93.1
4
Ivan TORJANAC - Jana HARAPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
87.2
5
Fabijan ĐURĐEVIĆ - Gabrijela KOKOTOVIĆ
ŠPK ASTRA
59.3
6
Vjekoslav HRŽENJAK - Laura BUKVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46.6
7
Filip KOLENKOVIĆ - Anabela KELEMENIĆ
RRK LIMBO ROCK
36.5


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Grga MILETIĆ - Miranda SAVIĆ
ARRK BUBA
146.4
2
Josip KELIN - Nina ŽABKA
RRK LIMBO ROCK
144.3
3
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ
RRK LIMBO ROCK
101.6
4
Antonio KOVAČEC - Karla UTOVIĆ
ARRK BISTRA
85.9
5
Matej BRNČIĆ - Letizia ĆIBARIĆ
ARRK BISTRA
84.9
6
Bruno GRGAC - EMA VIDERMAN
ARRK PANDA
84.6
7
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
80.8
8
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ
ARRK PANDA
76.7
9
Matija RABADAN - Hana RABADAN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
75
10
Bartol GRILEC - Petra BONOVIL
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
75
11
Jan GRBAVAC - Lana GRIVIĆ-VOJNOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
73.6
12
Juraj PAVLIN - Paula MADIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
65.8
13
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Ivona PASARIĆ
ARRK GORICA
63.2
14
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
59.3
15
Matija ŽIVIČNJAK - Lana LUGAR
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
57.6
16
Leon LJUBIĆ - Kata MEDAK
ARRK PANDA
57.1
17
Stjepan GALIĆ - Vida ŽUNIĆ
ARRK BISTRA
54
18
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46.5
19
Krešimir RUPIĆ - Marina MARAS
RRK LIMBO ROCK
39
20
Mateo PETEK - Laura BONETTI
ARRK BISTRA
28.8
21
Gabriel ŠPIRANOVIĆ - Laura RADIČEVIĆ
ŠPK ASTRA
22.4
22
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ
ŠPK TOP DANCE
18.5
23
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ
ARRK GORICA
5.8
24
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5
25
Leon CRNIĆ - Tessa KONIGSKNECHT
ARRK PANDA
3.7
26
Fran MARINA - Sara RADOŠEVIĆ
RRK LIMBO ROCK
3.2
27
Matheo KESAR - Laura KESAR
ARRK BUBA
0


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Juraj FABECIC - Karla CIPRIĆ
SPK VEGA
118.9
2
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
105.7
3
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV
ARRK BISTRA
74.4
4
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Ela ZELJKO
ARRK PANDA
67.9
5
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
57.5
6
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ
ARRK BISTRA
38.3
7
Nino KOMUŠAR - Magdalena SEKOVANIĆ
SPK VEGA
37.7
8
Marko NEKIĆ - Elena FERENCI-MAJCEN
ARRK BISTRA
25.4
9
Patrik DELIĆ - Taša KOLAR
ŠPK ASTRA
17.2
10
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ
SPK VEGA
16
11
Fabijan KONČEVSKI - Gabriela IVKOVIĆ
ŠPK ASTRA
14.9
12
Lovro JAGUSTOVIĆ - Lana ERSTIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
11.7
13
Martin TKALEC - Helena PLEŠA
ARRK BISTRA
10.2
14
Martin BRAŠIĆ - Lea MATOŠEVIĆ
RRK LIMBO ROCK
9.9
15
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT
SPK VEGA
8.3
16
Luka BUCIĆ - Karmen MATIĆ
RRK LIMBO ROCK
7.7
17
Dominik ĆUŽIĆ - Ana ZIRDUM
ŠPK ASTRA
4.5
18
Ivan ĆIRIĆ - Korina ŠARAVANJA
ŠPK ASTRA
3.4


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
99
2
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
86.4
3
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
40.7
4
LINĐO SPLITERS
PK CAF- Spliters
18.2
5
Ladybugs
ARRK BUBA
15


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
ALL STARS
ARRK GORICA
141.8
2
SUPER STARS
ARRK GORICA
123.8
3
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
81.5
4
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
38.6
5
Newone
ARRK BUBA
35.4
6
ORO
ARRK BISTRA
26.2
7
SWATKICE
SPK VEGA
23.6
8
BLACKOUT
ARRK GORICA
19
9
LEDENI ANĐELI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.9
10
Candy girls
ŠPK ASTRA
8.9
11
ORION
ARRK BOOM
8.3
12
VJEŠTICE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4.9
13
VEGICE
SPK VEGA
4.5
14
Zvjezdice
ARRK MEGARock - Križ
3


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
513.8
2
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
394.5
3
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
315.4
4
ISKRICE
ARRK GORICA
83.3
5
BIG STARS
ARRK BOOM
81
6
Pink Ladies
ŠPK TOP DANCE
72.9
7
ZEČIĆI
ARRK GORICA
61
8
ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA
ARRK BISTRA
19.8
9
LEPTIRIĆI
ARRK GORICA
18.8
10
LIMBAČI
RRK LIMBO ROCK
16.3
11
JAKOVLJE
ARRK BISTRA
10.6
12
Dancing Dolls
ŠPK ASTRA
8
13
Bee Girls
ŠPK ASTRA
7.8
14
ROCK PRINCEZE
PK CAF- Spliters
4.9