Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Marko ŠOBAK - Lorena ŠEBREK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Mario PRIŠLIN - Andrea OBRADOVIĆ
ARRK BUBA
164.1
2
Filip CRNIĆ - LEA MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
154.9
3
Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Dora NIKOLJAČIĆ
ARRK BOOM
124.5
4
Rino ŠUNJERGA - Petra PLIESTIĆ
ARRK BUBA
75
5
Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
26.8


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Jakov HRŠAK - Barbara LEŠKOVIĆ
ARRK MEGARock - Križ
161.5
2
Deni MARUŠIĆ - Dorotea VUKOJE
ŠARRK PEGAZ
150.2
3
Tony PINČETIĆ - Reana VUKIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
140.4
4
Tomislav SUBAŠIĆ - Petra STOJANOVIĆ
RRK LIMBO ROCK
102.9
5
Fran LONČAR - Nika DELORKO
ARRK BUBA
79.8
6
Dominik BULAT - Ela MIHELČIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
75.2
7
Stjepan ZETIĆ - Laura MAJIĆ
ARRK GORICA
75
8
Gabrijel JELIĆ - Vanna ŠTUC
ŠARRK PEGAZ
75
9
Damjan CRNKOVIĆ - Paula TODORIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
75
10
Valentino TOMIĆ - Ema PECIREP
ARRK GORICA
75
11
Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
71.1
12
Stjepan CRNJAC - Marija GAVRAN
ŠARRK PEGAZ
70.4
13
Josip KELIN - Nina ŽABKA
RRK LIMBO ROCK
47.9
14
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
35.4
15
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33.3
16
Mijat LUCIĆ - Marina ERGOTIĆ
ŠARRK PEGAZ
28.7
17
Matija ŽIVIČNJAK - Lana LUGAR
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
28.2
18
Stjepan GALIĆ - Vida ŽUNIĆ
ARRK BISTRA
22.8
19
Luka VULELIJA - Petra ČULJAK
ŠARRK PEGAZ
18.5
20
Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16.1
21
Gabrijel SUBAŠIĆ - Leonarda GOLUBIĆ
RRK LIMBO ROCK
13.2
22
Krešimir RUPIĆ - Marina MARAS
RRK LIMBO ROCK
8.8
23
Matija KMETIĆ - Lana HAPAČ
ARRK GORICA
8
24
Josip Tin GAĆO - Barbara KLARIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
7.4
25
Mislav JAGUŠT - Petra BRAJKOVIĆ.
ARRK PANDA
6.1
26
Luka SAMARDŽIJA - Ana BANIĆ
ŠPK ASTRA
5.2


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Grga MILETIĆ - Miranda SAVIĆ
ARRK BUBA
42
2
Matej BRNČIĆ - Letizia ĆIBARIĆ
ARRK BISTRA
27.2
3
Antonio KOVAČEC - Karla UTOVIĆ
ARRK BISTRA
22
4
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Nika KMETIĆ
ARRK GORICA
9.9
5
David FERENČEK - Zara KRMPOTIĆ
ARRK VEGA
9.5
6
Mark WINKLER - Lorien NAUMOVSKI
ARRK BISTRA
8.5


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
127.1
2
UNIQUE
ARRK GORICA
86.9
3
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
79.2
4
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.5


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
ROCK MUSTRE
ARRK GORICA
137.6
2
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
127.3
3
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
125.8
4
ALL STARS
ARRK GORICA
76.9
5
SUPER STARS
ARRK GORICA
56.1
6
NEW STARS
ARRK GORICA
19
7
VJEŠTICE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
14.7
8
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
12.4
9
ORION
ARRK BOOM
9.1
10
VATRENE CURE
ARRK MEGARock - Zagreb
0


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
224.7
2
SWATKICE
ARRK VEGA
186.6
3
TOČKICE
ARRK GORICA
167.4
4
ZAPREŠIĆ
ARRK BISTRA
82.6
5
MINIMOUSICE
ARRK BUBA
67.1
6
BIG STARS
ARRK BOOM
59.3
7
VEGICE
ARRK VEGA
9.1
8
ISKRICE
ARRK GORICA
8.2