Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Daria KIRETA - Antonio GRAOVAC
ARRK MEGARock - Zagreb
0


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Josipa MIŠKIĆ - Luka TURKALJ
ŠPK TOP DANCE
202.3
2
Andrea OBRADOVIĆ - Mario PRIŠLIN
ARRK BUBA
77.9
3
Dora NIKOLJAČIĆ - Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ
ARRK BOOM
70.5
4
LEA MARKUŠIĆ - Filip CRNIĆ
ARRK PANDA
67.1
5
Matea GRUBIŠIĆ - Mateo LOVRENČIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
52.3
6
Katarina KAROVIĆ - Stjepan RAŠIĆ
ŠARRK PEGAZ
50.3
7
Dora KEKEZ - Petar OBROVAC
Športski plesni klub ASTRA
39.5


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Ivona PERIĆ - Fran HREŠĆ
ARRK VEGA
216.1
2
KARLA TRČAK - TIN MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
193.8
3
TARA MILAŠINOVIĆ - VID FILIPČIĆ
ARRK PANDA
193.2
4
Anja Maria JUKIĆ - Tomislav KLAS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
160.1
5
Natalija CINDRIĆ - Klaudio STRAHONIJA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
152.8
6
Tihana KERKEZ - Silvio ŠIPUŠIĆ
ARRK VEGA
146.5
7
Lea LATINOVIĆ - Dominik KNEŽEVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
135.5
8
Marija ŽIVKOVIĆ - Matej PECHA
ARRK BUBA
128.5
9
Hana KONIGSKNECHT - FILIP LONČARIĆ
ARRK PANDA
123
10
Ivana SAJFERT - Fran JUŠINSKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
122.7
11
Reana VUKIĆ - Tony PINČETIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
114.8
12
Barbara LEŠKOVIĆ - Jakov HRŠAK
ARRK MEGARock - Križ
114.3
13
LARA SENIČIĆ - IVAN MINKOVIĆ
ARRK PANDA
101.4
14
Dora PAVKOVIĆ - Luka BARIČEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
94.3
15
Dorotea VUKOJE - Deni MARUŠIĆ
ŠARRK PEGAZ
85.1
16
Ana GAJGER - Gabriel ŠPIRANOVIĆ
ARRK BOOM
69.4
17
Petra STOJANOVIĆ - Tomislav SUBAŠIĆ
RRK LIMBO ROCK
64.7
18
Hana JAŠAREVIĆ - Luka VULELIJA
ARRK BOOM
55.8
19
Mia MRAKUŽIĆ - Jurica JELAČA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
39.6
20
Jelena PETROVIĆ - Vili VALTER
RRK LIMBO ROCK
35.3
21
Paola VUGREK - Marko VUJČIĆ
ŠPK TOP DANCE
32.8
22
Nadja BOBIĆ - Saša BILJANOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.5
23
Ela MIHELČIĆ - Dominik BULAT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.2
24
Loreta HORVATEK - Nikola KOČIŠ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
23.4
25
Anamarija BAJRIĆ - BRUNO BARIŠIĆ
ARRK PANDA
23
26
Ana BREZIČEVIĆ - Mijat LUCIĆ
ŠARRK PEGAZ
16
27
Ruža LEKO - Renato MAUTNER
XXX
14.8
28
Lana LUGAR - Matija ŽIVIČNJAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12.2
29
Nina ŽABKA - Josip KELIN
RRK LIMBO ROCK
5.6
30
Laura BONETTI - Vito CINDORI
ARRK BISTRA
5.2
31
Vida ŽUNIĆ - Stjepan GALIĆ
ARRK BISTRA
5
32
Marija GAVRAN - Stjepan CRNJAC
ŠARRK PEGAZ
4.4
33
Lorien NAUMOVSKI - Filip MARKOVIĆ
ARRK BISTRA
3.7
34
Leona SELTHOFER - Patrik ČAĐAVČAN
PK KICK
0
34
Barbara KLARIĆ - Josip Tin GAĆO
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
34
Leda KASABAŠIĆ - Fran KRIŽAN
PK KICK
0
34
Karla ŽEŽELJ - Leon ČEFERIN
PK KICK
0
34
Nika KOVAČEVIĆ - Luka SAMARDŽIJA
Športski plesni klub ASTRA
0
34
Morena LABUDOVIĆ - Toni PAVIĆ
PK KICK
0


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Nika DELORKO - Fran LONČAR
ARRK BUBA
294
2
Ema PECIREP - Valentino TOMIĆ
ARRK GORICA
241.5
3
Patricia POSAVEC - Antonio PERIĆ
ARRK VEGA
234.9
4
Laura MAJIĆ - Stjepan ZETIĆ
ARRK GORICA
215.8
5
Paula TODORIĆ - Damjan CRNKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
119.7
6
Mia PEJIĆ - Gabrijel JELIĆ
ŠARRK PEGAZ
62.8
7
Lucija ĆIRIĆ - David GALIĆ
ŠPK TOP DANCE
59.2
8
Sara BRALIĆ - Tin VRAŽIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
47.8
9
Petra GRGIĆ - Sven PAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
35
10
Anamarija DUSPARA - Frane ANDRIĆ
ŠPK TOP DANCE
27.1
11
Petra BRAJKOVIĆ - Filip SUPANC
ARRK MEGARock - Zagreb
11.4
12
Emma Lee LEZAIĆ - Gabrijel SUBAŠIĆ
RRK LIMBO ROCK
9.1
13
Paula HLUP - Stjepan MARKOVIĆ
ARRK BISTRA
7.6
14
Anja VICKOVIĆ - Bartol GRILEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5
15
Magdalena PRGOMET ABRAMOVIĆ - Karlo ČERENKO
ŠARRK PEGAZ
3.1
16
Domenika DUJIĆ - Ivan SELETKOVIĆ
ŠPK TOP DANCE
3


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
121.1
2
UNIQUE
ARRK GORICA
111.5
3
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
73.2
4
VEGA STARS
ARRK VEGA
43.5
5
VATRENE CURE
ARRK MEGARock - Zagreb
9.2
6
LIMBO GIRLS
RRK LIMBO ROCK
6.1
7
TIME OUT
ŠARRK PEGAZ
4
8
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
8
SPLITERS
PK CAF- Spliters
0


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
168
2
ROCK MUSTRE
ARRK GORICA
147.7
3
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
84.4
4
MAGIC
ARRK GORICA
79.7
5
LADYBUGS
ARRK BUBA
55.5
6
VATRENE CURE
ARRK MEGARock - Zagreb
36.7
7
ALL STARS
ARRK GORICA
27.5
8
SUPER STARS
ARRK GORICA
19.8
9
VJEŠTICE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
9
DANCING QUEENS
ARRK MEGARock - Zagreb
6
11
DIVAS
ŠARRK PEGAZ
4
12
PANDA GIRLS
ARRK PANDA
0


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
36.5
2
SWATKICE
ARRK VEGA
27.3
3
TOČKICE
ARRK GORICA
19.6
4
BIG STARS
ARRK BOOM
9
5
ROCK ZVIJEZDE
PK KICK
0
5
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
0