Bodovna lista

*Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
*Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja

BODOVNA LISTA DETALJNI PODACI

A nacional

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Daria KIRETA - Antonio GRAOVAC
ARRK MEGARock - Zagreb
0


C-kategorija

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Josipa MIŠKIĆ - Luka TURKALJ
ŠPK TOP DANCE
202.3
2
Dora NIKOLJAČIĆ - Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ
ARRK BOOM
70.5
3
Matea GRUBIŠIĆ - Mateo LOVRENČIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
52.3
4
LEA MARKUŠIĆ - Filip CRNIĆ
ARRK PANDA
50.8
5
Katarina KAROVIĆ - Stjepan RAŠIĆ
ŠARRK PEGAZ
44.3


Mlađi juniori 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Ivona PERIĆ - Fran HREŠĆ
ARRK VEGA
197.9
2
KARLA TRČAK - TIN MARKUŠIĆ
ARRK PANDA
171.5
3
TARA MILAŠINOVIĆ - VID FILIPČIĆ
ARRK PANDA
165.8
4
Anja Maria JUKIĆ - Tomislav KLAS
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
160.1
5
Tihana KERKEZ - Silvio ŠIPUŠIĆ
ARRK VEGA
142.4
6
Natalija CINDRIĆ - Klaudio STRAHONIJA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
138.7
7
Lea LATINOVIĆ - Dominik KNEŽEVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
133.2
8
Hana KONIGSKNECHT - FILIP LONČARIĆ
ARRK PANDA
120.3
9
Marija ŽIVKOVIĆ - Matej PECHA
ARRK BUBA
117.5
10
Reana VUKIĆ - Tony PINČETIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
114.8
11
Ivana SAJFERT - Fran JUŠINSKI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
114.8
12
Barbara LEŠKOVIĆ - Jakov HRŠAK
ARRK MEGARock - Križ
109.7
13
LARA SENIČIĆ - IVAN MINKOVIĆ
ARRK PANDA
101.4
14
Dora PAVKOVIĆ - Luka BARIČEVIĆ
ŠPK TOP DANCE
88.5
15
Dorotea VUKOJE - Deni MARUŠIĆ
ŠARRK PEGAZ
80.6
16
Ana GAJGER - Gabriel ŠPIRANOVIĆ
ARRK BOOM
69.4
17
Petra STOJANOVIĆ - Tomislav SUBAŠIĆ
RRK LIMBO ROCK
60.5
18
Hana JAŠAREVIĆ - Luka VULELIJA
ARRK BOOM
51.1
19
Mia MRAKUŽIĆ - Jurica JELAČA
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
36.7
20
Jelena PETROVIĆ - Vili VALTER
RRK LIMBO ROCK
32.5
21
Paola VUGREK - Marko VUJČIĆ
ŠPK TOP DANCE
30.6
22
Nadja BOBIĆ - Saša BILJANOVIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27.5
23
Ela MIHELČIĆ - Dominik BULAT
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22.9
24
Anamarija BAJRIĆ - BRUNO BARIŠIĆ
ARRK PANDA
20.9
25
Loreta HORVATEK - Nikola KOČIŠ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20.4
26
Ruža LEKO - Renato MAUTNER
XXX
14.8
27
Ana BREZIČEVIĆ - Mijat LUCIĆ
ŠARRK PEGAZ
13.4
28
Lana LUGAR - Matija ŽIVIČNJAK
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9.7
29
Laura BONETTI - Vito CINDORI
ARRK BISTRA
5.2
30
Vida ŽUNIĆ - Stjepan GALIĆ
ARRK BISTRA
5
31
Lorien NAUMOVSKI - Filip MARKOVIĆ
ARRK BISTRA
3.7
32
Nina ŽABKA - Josip KELIN
RRK LIMBO ROCK
3.2


MINI

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
Nika DELORKO - Fran LONČAR
ARRK BUBA
267.8
2
Ema PECIREP - Valentino TOMIĆ
ARRK GORICA
238
3
Patricia POSAVEC - Antonio PERIĆ
ARRK VEGA
230.3
4
Laura MAJIĆ - Stjepan ZETIĆ
ARRK GORICA
198.8
5
Paula TODORIĆ - Damjan CRNKOVIĆ
ARRK MEGARock - Zagreb
98.6
6
Lucija ĆIRIĆ - David GALIĆ
ŠPK TOP DANCE
56
7
Mia PEJIĆ - Gabrijel JELIĆ
ŠARRK PEGAZ
53
8
Sara BRALIĆ - Tin VRAŽIĆ
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
44.4
9
Petra GRGIĆ - Sven PAVIĆ
ŠPK TOP DANCE
22.1
10
Anamarija DUSPARA - Frane ANDRIĆ
ŠPK TOP DANCE
20.4
11
Emma Lee LEZAIĆ - Gabrijel SUBAŠIĆ
RRK LIMBO ROCK
9.1
12
Petra BRAJKOVIĆ - Filip SUPANC
ARRK MEGARock - Zagreb
8.1
13
Paula HLUP - Stjepan MARKOVIĆ
ARRK BISTRA
7.6
14
Anja VICKOVIĆ - Bartol GRILEC
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
5


Mini formacije 1

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
FUSION
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
116.9
2
UNIQUE
ARRK GORICA
98.1
3
MACE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
70
4
VEGA STARS
ARRK VEGA
33.1
5
SPLITERS
PK CAF- Spliters
0
5
VATRENI
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
0
5
VATRENE CURE
ARRK MEGARock - Zagreb
0


Mini formacije 2

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
STARDUST
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
173.4
2
ROCK MUSTRE
ARRK GORICA
148.1
3
MAGIC
ARRK GORICA
76.4
4
LADYBUGS
ARRK BUBA
68.1
5
HARD BREAK
ŠPK TOP DANCE
67.2
6
VATRENE CURE
ARRK MEGARock - Zagreb
46.2
7
ALL STARS
ARRK GORICA
18.3
8
SUPER STARS
ARRK GORICA
13.7
9
VJEŠTICE
RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
9
DANCING QUEENS
ARRK MEGARock - Zagreb
6


Mini formacije 3

Rang
Plesni par
Klub
Bodovi
1
PINK STARS
ŠPK TOP DANCE
24.3
2
SWATKICE
ARRK VEGA
18.2
3
TOČKICE
ARRK GORICA
13.6
4
BIG STARS
ARRK BOOM
9
5
MINI SPLITERS
PK CAF- Spliters
0