- Sluzbeni rezultati  

KV turnir, Slavonski Brod
26.5.2018.

Rock 'n' Roll
Pozicija. Stn. Par / Formacija Klub Bodovi
B-kategorija
1
3
Josua GALL - Vivien KRESSEBUCH ŠVICARSKA
12,2
2
1
WENK Lukas - EPPER Geraldine ŠVICARSKA
9,1
3
4
Patrick SCHMIDT - Annina STUDERUS ŠVICARSKA
6
         
C-kategorija
1
10
Alex MESKÓ - Nikolett CSIPES MAĐARSKA
16,3
2
11
Máté KIRCHKESZNER - Zsófia BARTL MAĐARSKA
12,2
3
7
MATEJ SALOPEK - Nika ŠTEFEC Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9,1
4
12
Saša BILJANOVIĆ - Noah SOMUN Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
         
MINI
1
20
Ádám MOLNÁR - Vanessza SÁNTHA MAĐARSKA
25,9
2
17
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20,8
3
21
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16,7
4
22
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
12,6
5
25
Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ Športski plesni klub ASTRA
9,5
6
27
Marko HREČKOVSKI - Mia KOLOBARIC Športski plesni klub TOP DANCE
6,4
7
15
Luka KRPAN - Tia LARISI Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
4,3
8
14
Jakov MARKOVIĆ - Tara MIHALIC Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
3,2
9
26
Luka SMOLJO - Nika BAŠIĆ Športski plesni klub ASTRA
3,1
         
Mlađi juniori 1
1
30
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
25,8
2
29
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
20,7
3
28
Fran LONČAR - Nika DELORKO Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16,6
4
33
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12,5
4
38
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ Športski plesni klub TOP DANCE
12,5
6
39
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ Športski plesni klub TOP DANCE
6,3
7
34
Matej BRNČIĆ - Tia NORAC Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4,2
8
35
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3,1
9
37
Ivano PEJIĆ - Ema RADMAN Športski plesni klub TOP DANCE
3
         
Mlađi juniori 2
1
42
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
26,3
2
55
Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ Športski plesni klub TOP DANCE
21,2
3
50
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
17,1
4
56
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ Športski plesni klub TOP DANCE
13
5
53
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9,9
6
48
Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ Plesni klub KICK
6,8
7
54
Ivan ĆIRIĆ - Vanna ŠTUC Športski plesni klub ASTRA
4,7
8
41
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
3,6
9
49
Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ Plesni klub KICK
3,5
10
40
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
3,4
11
43
Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
3,3
12
51
Jan VUJNOVIĆ - Korina IVANČIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3,2
13
52
Matias GOLUBIĆ - Natalie TOMAŠ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3,1
14
47
Almir ŠAKOVIĆ - Sumeja Ibrahimović BOSNA I HERCEGOVINA
3
         
Stariji juniori
1
58
Noa LILIH - Polina RYKOVA Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
26
2
60
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
20,9
3
69
Leandro FIORITO - Luana FURRER ŠVICARSKA
16,8
4
61
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
12,7
5
67
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9,6
6
62
Erik SZENDEFY - Odett ÉLES MAĐARSKA
6,5
7
66
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4,4
8
59
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
3,3
9
64
Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3,2
10
65
Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3,1
11
63
Bendegúz DARVAS - Csilla HORNOK MAĐARSKA
3
         
Male formacije 1
1
74
PIRATES Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
25,5
2
76
MYSTIQUE Športski plesni klub ASTRA
20,4
3
75
MACE Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16,3
4
71
FOCUS Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
12,2
5
73
Queens Plesni klub KICK
9,1
6
72
MAGIC TEAM MAKEDONIJA
6
         
Male formacije 2
1
79
ROCK CIRKUS Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
25,8
2
87
DANCING DOLLS Športski plesni klub ASTRA
20,7
3
78
BLACK STARS Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
16,6
4
84
SHOWGIRLS SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
12,5
5
81
Magical Stars Plesni klub KICK
9,4
6
83
BLACK CATS Plesni klub KICK
6,3
7
80
Reunited Plesni klub KICK
4,2
8
77
Déja vu Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
3,1
9
85
ROCK LADIES SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
3
         
Velike formacije 1
1
97
MEGAROCK MAĐARSKA
12,2
2
99
HARD BREAK Športski plesni klub TOP DANCE
9,1
3
98
HITMIX Športski plesni klub TOP DANCE
6
         
Velike formacije 2
1
124
PINK STARS Športski plesni klub TOP DANCE
25,5
2
121
BUBBLEGUM Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
20,4
3
122
DIAMONDS Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
16,3
4
123
PEARLS Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
12,2
5
125
FROZEN LADIES Športski plesni klub TOP DANCE
9,1
6
120
ALISE Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
6
         
Velike formacije 3
1
127
SUPERGIRLS Športski plesni klub ASTRA
9,1
2
126
LADIES Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
6
         
Male formacije 3
1
93
DOLLS Športski plesni klub ASTRA
25,5
2
95
MINI LADIES Športski plesni klub TOP DANCE
20,4
3
94
CANDY Športski plesni klub ASTRA
16,3
3
89
LIMBAČI Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
16,3
5
90
VEGICE SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
9,1
6
91
ROCK ANGELS SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
6
         
RR formacije Juniori
1
70
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6
         
Ženske juniorske formacije
1
128
CRUELLA DE ROCK Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
16,3
2
131
ROYAL MAĐARSKA
12,2
3
129
Mustre Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9,1
4
132
STARDUST Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6