- Sluzbeni rezultati  

KUP RH 3. TURNIR, ZABOK
18.11.2017.

Rock 'n' Roll
Pozicija. Stn. Par / Formacija Klub Bodovi
A-kategorija
1
1
Marko ŠOBAK - Lucija ROGINIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9
         
B-kategorija
1
3
Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
18,2
2
2
Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13,6
3
4
Patrik CIPRIĆ - Bernarda BRLEK Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9
         
C-kategorija
1
5
Matej PECHA - Petra PLIESTIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9
         
MINI
1
13
Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ Športski plesni klub TOP DANCE
38,1
2
9
Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
30,5
3
10
Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24,4
4
11
Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
18,3
5
6
Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
13,7
6
7
Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9,1
7
12
Fran DUH - Petra NOVOSEL SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
6
         
Mlađi juniori 1
1
35
Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
38,6
2
33
Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
31
3
32
Fran LONČAR - Nika DELORKO Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24,9
4
41
Jan JAGARINEC - Nola BONAČIĆ-DORIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18,8
5
43
Fran HREŠĆ - Patricia POSAVEC SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
14,2
6
34
Valentino TOMIĆ - Vida TUNGUZ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9,6
7
40
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
6,5
8
42
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4,9
9
44
Gabrijel JELIĆ - Petra GRGIĆ Športski plesni klub TOP DANCE
4,8
10
37
Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
4,7
11
39
Matija RABADAN - Hana RABADAN Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4,6
12
36
Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
4,5
         
Mlađi juniori 2
1
56
Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
39
2
51
Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
31,4
3
54
Tomislav KOVAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25,3
4
59
Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ Športski plesni klub TOP DANCE
19,2
5
53
Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
14,6
6
58
Ivano PEJIĆ - Ema RADMAN Športski plesni klub TOP DANCE
10
7
60
Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ Športski plesni klub TOP DANCE
6,9
8
48
Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
5,3
9
47
Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
5,2
10
55
Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
5,1
11
49
Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
5
12
46
Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
4,9
13
45
Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
3,3
14
57
Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK ŠARRK MEGARock-Petrinja
3,2
15
50
Ian MILIŠA - Ivana BERIŠIĆ Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
3,1
16
52
Adrian HRŽENJAK - Lana KEKIĆ Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
3
         
Stariji juniori
1
66
Noa LILIH - Polina RYKOVA Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
38,2
2
69
KARLO KRANJČIĆ - IVA ZAVRTNIK Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
30,6
3
65
Kristijan MANDIĆ - Ružica ANTOLOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub MEGARock - Zagreb
24,5
4
64
Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
18,4
5
68
IVAN CVITKOVIĆ - SARA ANIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
13,8
6
67
VID FILIPČIĆ - TARA MILAŠINOVIĆ Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
9,2
7
71
Silvio ŠIPUŠIĆ - Lea ZOBEC SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
6,1
8
70
Nikola KOČIŠ - Loreta HORVATEK Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
4,5
         
Mini formacije 1
1
16
FUSION Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18,2
2
14
TOXIC TEAM Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13,6
3
15
VATRENI Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9
         
Mini formacije 2
1
20
PINK STARS Športski plesni klub TOP DANCE
38
2
17
MINI SPLITERS PLESNI KLUB CAF- Spliters
30,4
3
19
HARD BREAK Športski plesni klub TOP DANCE
24,3
4
22
Petrinjske rokerice ŠARRK MEGARock-Petrinja
18,2
5
21
SWATKICE SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
13,6
6
18
ZAPREŠIĆ Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
9
         
Mini formacije 3
1
27
BUBBLEGUM Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
38,4
2
25
ROCK CIRKUS Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
30,8
3
30
Pink Ladies Športski plesni klub TOP DANCE
24,7
4
23
ROCK PRINCEZE PLESNI KLUB CAF- Spliters
18,6
5
28
TOČKICE Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
14
6
31
LIMBAČI Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9,4
6
26
SUNČICE Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
9,4
8
24
ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA Akrobatski rock'n'roll klub BISTRA
4,7
9
29
Butterfly Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
4,6
10
77
VEGICE SPORTSKI PLESNI KLUB VEGA
4,5
         
RR formacije Juniori
1
61
PANDA Akrobatski Rock'n'Roll klub PANDA
18,2
2
63
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
13,6
3
62
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
9
         
Ženske juniorske formacije
1
73
CRUELLA de ROCK Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
24,3
2
76
STARDUST Rock'n'roll klub ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18,2
3
74
Mustre Akrobatski Rock'n'Roll klub GORICA
13,6
4
75
DIAMONDS Rock'n'Roll klub LIMBO ROCK
9
         
Ženske formacije
1
72
FURIOUS Akrobatski Rock'n'Roll klub BUBA
9