Bodovna lista : Rang i bodovna lista 2017-10
Razdoblje koje se ubraja u rang: 10.4.2017. - 10.12.2017.
Parovi označeni žutom bojom plasirali su se u viši rang natjecanja
Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja
Rang Plesni par Klub Bodovi Nas.
  C-kategorija      
1 Fabijan ĐURĐEVIĆ - Gabrijela KOKOTOVIĆ ŠPK ASTRA 225,1 1
2 Matej PECHA - Petra PLIESTIĆ ARRK BUBA 111 3
3 Vjekoslav HRŽENJAK - Laura BUKVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 85,7 0
4 Josip JURIĆ - Hana PER PK KICK 45,3 1
5 Ivor BENKO - Katarina VOJVODIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 9,1 0
  MINI      
1 Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ ŠPK TOP DANCE 171,9 5
2 Marko NEKIĆ - Elena FERENCI-MAJCEN ARRK BISTRA 148,4 2
3 Borna KRALJEVIĆ - Bruna PALEČEK ARRK PANDA 116,8 2
4 Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN RRK LIMBO ROCK 103,1 6
5 Matej OSTOJIĆ - Laura PAVLOVIĆ ARRK PANDA 45,6 2
6 Matej TOMLJANOVIĆ - Karla AMBROZIĆ ŠPK ASTRA 44,8 4
7 Martin ŠEKRST - Mija CRNIĆ SPK VEGA 41,3 4
8 Fran DUH - Petra NOVOSEL SPK VEGA 41,1 3
9 Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ ARRK BUBA 34,4 2
9 Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 34,4 2
11 Luka SIGUR - Lara ZULIĆ ŠARRK MEGARock-Petrinja 24 2
12 Marcel JURČEVIĆ - Ena NOVAK ARRK GORICA 22,3 3
13 Petar PETROVIĆ - Mia DIZDAREVIĆ ARRK PANDA 19,5 0
14 Pavao KARAS - Isabel KOVAČ-WALAITIS ARRK GORICA 17,3 2
15 Patrik PTIČAR - Tara MERDŽAN ARRK PANDA 14,7 1
16 Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ ŠPK ASTRA 13,4 3
17 Martin TKALEC - Helena PLEŠA ARRK BISTRA 10,2 0
18 Adrian ČIČAK - Ana ŽEĐA RRK LIMBO ROCK 9,2 2
  Mlađi juniori 2      
1 Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ ŠPK TOP DANCE 164,1 4
2 Martin VUGLENOVIĆ - Mirta CIPRIĆ SPK VEGA 135,4 2
3 Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ ARRK BISTRA 130 4
4 Dominik PISAČIĆ - Lenka DUPIN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 128,3 3
5 Antonio KOVAČEC - Laura BONETTI ARRK BISTRA 128 3
6 Nikola DUBRAVČEVIĆ - Ela ZELJKO ARRK PANDA 127,2 2
7 Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT SPK VEGA 117,7 4
8 Alen VITKOVIĆ - Lea VITKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 111,5 1
9 Ivano PEJIĆ - Ema RADMAN ŠPK TOP DANCE 110,4 3
10 Ivan ĆIRIĆ - Korina ŠARAVANJA ŠPK ASTRA 110,2 4
11 Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ ARRK GORICA 109 4
12 Leon LJUBIĆ - Nika ŠTEFEC ARRK PANDA 98,2 1
13 Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV ARRK BISTRA 95 3
14 Tin HRVAČEVIĆ - Enna STRIŽAK ŠARRK MEGARock-Petrinja 85,5 4
15 Lucian GLAGOLIĆ - Klara KRILIĆ ARRK GORICA 81,1 3
16 Teo FUNARIĆ - Rea BUMBIĆ ŠPK TOP DANCE 53,6 5
17 Fran KRŽAK - Marta ORSAG ARRK BISTRA 34 2
18 Petar VRABAC - Lea MATOŠEVIĆ RRK LIMBO ROCK 28,7 1
19 Renato FLORIJAN - Lorena MARIĆ ŠPK ASTRA 18,6 2
20 Teo JUIĆ - Nadja ČORLUKA ŠARRK MEGARock-Petrinja 16,1 1
21 Ian MILIŠA - Ivana BERIŠIĆ RRK LIMBO ROCK 15,3 2
22 Adrian HRŽENJAK - Lana KEKIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 15,1 1
23 Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ PK KICK 12,4 2
24 Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ PK KICK 10 1
25 Jan VUJNOVIĆ - Nika CUJZEK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 9,2 3
26 Leo JELIĆ - Ellena LUKAČEVIĆ ŠARRK MEGARock-Petrinja 3 0
27 Bruno VOLPE - Antea ZUBAK ŠPK ASTRA 2 1
  Mini formacije 1      
1 FUSION RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 79 3
2 TOXIC TEAM ARRK GORICA 46,8 4
3 MACE RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 40,5 2
4 VATRENI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 37,5 3
5 MYSTIQUE ŠPK ASTRA 36,2 4
6 LINĐO SPLITERS PK CAF- Spliters 32,3 1
7 Dancing Stars PK KICK 9,1 1
8 Queens PK KICK 6 1
  Mini formacije 2      
1 PINK STARS ŠPK TOP DANCE 162 6
2 HARD BREAK ŠPK TOP DANCE 118,7 6
3 MINI SPLITERS PK CAF- Spliters 81,3 2
4 Petrinjske rokerice ŠARRK MEGARock-Petrinja 48,9 3
5 SWATKICE SPK VEGA 41,2 5
6 ZAPREŠIĆ ARRK BISTRA 33,7 4
7 BLACKOUT ARRK GORICA 18,8 2
8 SPARKS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 17,8 2
9 ORO ARRK BISTRA 9,1 2
10 Black Cats PK KICK 6,2 1
11 LEDENI ANĐELI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 4,3 1
12 Cool Stars PK KICK 4,1 1
13 Cool Girls ARRK PANDA 3 1
13 Kick Girls PK KICK 3 1
15 Magic Stars ARRK PANDA 0 0
  Mini formacije 3      
1 ROCK CIRKUS ARRK BUBA 156,1 6
2 BUBBLEGUM ARRK GORICA 142,1 4
3 Pink Ladies ŠPK TOP DANCE 125,5 6
4 LIMBAČI RRK LIMBO ROCK 61,1 6
5 SUNČICE ARRK GORICA 60,2 4
6 PEARLS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 36,2 2
7 ROKERICE IZ ZAPREŠIĆA ARRK BISTRA 33,6 4
8 LIMBO STARS RRK LIMBO ROCK 25 4
9 TOČKICE ARRK GORICA 24,3 3
10 VEGICE SPK VEGA 23,8 5
11 ROCK PRINCEZE PK CAF- Spliters 18,6 1
12 ZLATNE ROCKERICE RRK LIMBO ROCK 12,2 3
13 MAGIC STARS ARRK PANDA 10,3 2
14 Mini Girls PK KICK 9,2 1
15 LADIES RRK LIMBO ROCK 8,5 2
16 ROCK MALIŠANI RRK LIMBO ROCK 8,1 2
17 Butterfly ARRK GORICA 7,7 2
18 Big Stars PK KICK 6,1 1
19 MINI LADIES ŠPK TOP DANCE 4,3 1
20 Tigrići ARRK GORICA 3,5 1
21 Ljubičice ARRK GORICA 2,4 1
22 Kraljice ARRK PANDA 2,3 1
23 ZAPREŠIĆ ARRK BISTRA 0 0
23 Bee Girls ŠPK ASTRA 0 0
23 Cool Girls ARRK PANDA 0 0