Rang lista : Rang i bodovna lista 2019-06
Razdoblje koje se ubraja u rang: 12.11.2018. - 12.5.2019.
Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja
Rang Plesni par Klub Bodovi Nas.
  Main Class Free Style      
1 Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 0 0
1 Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT ARRK PANDA 0 0
  Main Class Contact Style      
1 Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_ ARRK MEGARock - Zagreb 147,4 6
2 Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ ARRK BUBA 134 7
3 Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 120,7 6
4 Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 57,2 7
5 Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 56 3
6 IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ ARRK PANDA 42,4 2
7 Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 9 1
8 Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
  Mlađi juniori 1      
1 Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ ARRK BUBA 174,7 7
2 Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT SPK VEGA 154,1 8
3 Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 111,3 6
4 Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 99,2 8
5 Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ ŠPK TOP DANCE 88,5 5
6 Matej BRNČIĆ - Tia NORAC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 66,1 7
7 Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ ARRK PANDA 50,2 6
8 Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK SPK VEGA 32,1 6
9 Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ ŠPK TOP DANCE 25,6 6
10 Dominik PISAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 22,6 4
11 Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK ŠPK TOP DANCE 21,6 6
12 Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ ARRK BISTRA 19,7 5
13 Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV ARRK BISTRA 19,2 4
14 Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ ARRK PANDA 16,5 2
15 Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 16,1 5
16 Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ PK KICK 15 3
17 Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ ŠPK TOP DANCE 14,4 3
18 Vjeran SVEČNJAK - Monika DURBIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 7 2
19 Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ PK KICK 3,2 1
20 Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ ARRK GORICA 0 0
20 Leon KUKEC - Anamarija VUJEC ARRK BISTRA 0 0
  Mlađi juniori 2      
1 Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 104,1 5
2 Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ ARRK BUBA 103,5 5
3 Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN RRK LIMBO ROCK 95,6 4
4 Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ ŠPK ASTRA 39,3 3
5 Ivo DOMIJAN - Petra ŠEMPER ARRK MEGARock - Zagreb 37,8 2
6 Maksim MRKOCI - Eva SUPANC ARRK MEGARock - Zagreb 30,2 2
  Stariji juniori      
1 Noa LILIH - Polina RYKOVA ARRK MEGARock - Zagreb 217,2 7
2 Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ ARRK BUBA 151,3 8
3 Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 127,2 5
4 Fran LONČAR - Nika DELORKO ARRK BUBA 79 5
5 TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ ARRK PANDA 78,9 8
6 Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 46,6 4
7 Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 34,7 5
8 Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 23 4
9 Matija RABADAN - Hana RABADAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 18,2 4
10 Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN ŠPK TOP DANCE 15,1 3
11 Marko VUJČIĆ - Iris BOGUNOVIĆ ŠPK ASTRA 3 1
12 Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
  RR formacije Juniori      
1 PANDA ARRK PANDA 66,3 6
2 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 30 3
  RR formacije Master      
1 R.E.D. ARRK PANDA 18 4
  Ženske juniorske formacije      
1 OCEAN EMOTION ARRK BUBA 107,2 8
2 STARDUST RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 60,1 8
3 PINK STARS ŠPK TOP DANCE 36,3 3
4 Mustre ARRK GORICA 25,8 2
  Ženske formacije      
1 DREAM TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 92,4 7
2 OLYMPIC ARRK BUBA 70,2 3
3 UNIQUE ARRK GORICA 68 5
4 MEGAROCK GIRLS ARRK MEGARock - Zagreb 36 4