Rang lista : Rang i bodovna lista 2019-03
Razdoblje koje se ubraja u rang: 17.9.2018. - 17.3.2019.
Parovi označeni zelenom bojom ostvarili su pravo prelaska u viši rang natjecanja
Rang Plesni par Klub Bodovi Nas.
  Main Class Free Style      
1 Stjepan ZRINUŠIĆ - Lea ŠUT ARRK PANDA 12 0
2 Filip BILUŠIĆ - Antonia FILIPOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 0 0
  Main Class Contact Style      
1 Leonardo KOLENC - Iva_ JUREC_ ARRK MEGARock - Zagreb 101,3 4
2 Mario PRIŠLIN - Patricia POŽGAJ ARRK BUBA 75,9 5
3 Patrik CIPRIĆ - Nola BONAČIĆ-DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 62,1 5
4 Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ - Rahela CIPRIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 60,3 5
5 Ivor BOSEK - Lara BIUKLIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 21 1
6 Ivan TORJANAC - Karla ČOVRAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 13,6 1
7 Matej PECHA - Karla DELORKO ARRK BUBA 0 0
7 IVAN CVITKOVIĆ - LEA MARKUŠIĆ ARRK PANDA 0 0
7 Antonijo VRBAT - Patricia LUJIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 0 0
  Mlađi juniori 1      
1 Grga MILETIĆ - Maja BOŽIĆ ARRK BUBA 178,8 6
2 Gabrijel SUBAŠIĆ - Barbara KLARIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 88,6 5
3 Andrija FABIJANČIĆ - Ema TOT SPK VEGA 83,9 7
4 Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 72,6 7
5 Marko SEDLIĆ - Mihaela RAJIĆ ŠPK TOP DANCE 65,7 5
6 Matej BRNČIĆ - Tia NORAC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 43 6
7 Luka KADOIĆ - Matea BABIĆ ARRK PANDA 33,8 6
8 Martin VUGLENOVIĆ - Lara IŠTVANEK SPK VEGA 22,5 4
9 Filip MILEUSNIĆ - Žana KOVAČ ŠPK TOP DANCE 18,2 4
10 Ivano PEJIĆ - Antea ZUBAK ŠPK TOP DANCE 16,3 5
11 Jakov BOGDAN - Lara KOLARIĆ ARRK BISTRA 15,7 4
12 Teo FUNARIĆ - Karla ŽIVKOVIĆ ŠPK TOP DANCE 9,5 2
13 Luka POLJAKOVIĆ - Ana MESAREK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 9,3 3
14 Dominik PISAČIĆ - Nensi BONAČIĆ-DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 8,7 2
15 Roko ŽUNIĆ - Magdalena STAHOV ARRK BISTRA 7,3 2
16 Sven VUKELIĆ - Lara ARTUKOVIĆ PK KICK 3,3 1
17 Ivan PARMAČEVIĆ - Karla ANTUNOVIĆ PK KICK 3,2 1
18 Nikola DUBRAVČEVIĆ - Laura PAVLOVIĆ ARRK PANDA 0 0
18 Ivan Ernest MATKOVIĆ - Dorotea MATIJEVIĆ ARRK GORICA 0 0
  Mlađi juniori 2      
1 Leon RAVLIĆ - Karla OSREČKI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 33,3 3
2 Timotej MODRUŠAN - Tesa GRLJEVIĆ ARRK BUBA 28,7 3
3 Nikola BOGDANOVIĆ - Tonka ŠKREBLIN RRK LIMBO ROCK 25,3 2
4 Mihovil VUČKOVIĆ - Ena JURIĆ ŠPK ASTRA 12,2 1
  Stariji juniori      
1 Noa LILIH - Polina RYKOVA ARRK MEGARock - Zagreb 205 6
2 Borna MILETIĆ - Lara ORLOVIĆ ARRK BUBA 145,9 7
3 TIN MARKUŠIĆ - SARA ANIĆ ARRK PANDA 65 7
4 Dominik KAVČIĆ - Antonia ŠĆEPANOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 62 3
5 Fran JUŠINSKI - Letizia ĆIBARIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 29,7 4
6 Filip SUPANC - Petra BRAJKOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 28,2 3
7 Fran LONČAR - Nika DELORKO ARRK BUBA 28 3
8 Fran NOVOSEL - Anja VICKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 27 4
9 Gabrijel JELIĆ - Ema RADMAN ŠPK TOP DANCE 9 2
10 Matija RABADAN - Hana RABADAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 7,7 2
11 Jan GRBAVAC - Petra STOJANOVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb 6,1 0
12 Marko VUJČIĆ - Iris BOGUNOVIĆ ŠPK ASTRA 3 1
  RR formacije Juniori      
1 PANDA ARRK PANDA 58,8 4
2 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 27,1 1
  RR formacije Master      
1 R.E.D. ARRK PANDA 27 4
  Ženske juniorske formacije      
1 CRUELLA DE ROCK ARRK BUBA 105,4 7
2 Mustre ARRK GORICA 56,1 3
3 STARDUST RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 51,1 6
4 PINK STARS ŠPK TOP DANCE 22,7 2
  Ženske formacije      
1 DREAM TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 84,8 6
2 UNIQUE ARRK GORICA 49,8 3
3 FURIOUS ARRK BUBA 45,9 1
4 MEGAROCK GIRLS ARRK MEGARock - Zagreb 27 2